Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná mierne podrástla, silnie Inkognito! Joj potichu odsunula reality šou Profesionálmi

Joj sa rozhodla nečakať na Moju prvú dovolenku a Návštevníkov z pondelka k 23. hodine vysunula reprízou Profesionálov.

Horná Dolná potvrdzuje svoju dosiaľ najslabšiu sezónu. Komediálny seriál už nestačí na svoje top výkony a nachádza nový štandard. Oproti posledným dvom výkonom však rástol, keď mal uhrať rating 13,3 % s podielom 36,6 %. Pre Markízu tak stále ide o vysoký nadpriemer, na ratingy okolo 15 – 16 % to však už nestačí. Kredenc po Hornej Dolnej dosiahol taktiež nadpriemer s podielom 27,5 %, tentokrát už neprepadol Ostrov, ktorý stúpol na podiel pod 23 %.

Joj si v pondelok pomáha s Inkognitom, ktoré zlepšilo výkon. Blížilo sa už k šiestim ratingom, pričom podiel mal stúpnuť nad 16 %. Paušálny odsun k 23-tej hodine absolvovali Návštevníci, ktorých televízia potichu vysunula už tento pondelok. Urobila tak najnovšími Profesionálmi z roku 2014, uhrali jej share pod 11 %. Reality šou sa jej v tomto čase pred týždňom prepadla k sedmičke.

Profesionáli nechýbali na menšej Plus, kde zabodovali s podielom takmer 8 %, snímka Zlodejka kníh uspieť nemala. Najviac divákov medzi menšími pritiahli Vymenené životy, tie v podieli uhrali vyše 9 a pod 11 %. Dajto s filmom Smrtonosná pomsta uhralo okolo 5 %.

Do štruktúry Markízy sa po dlhšom čase vrátilo Búrlivé víno, so štartom ôsmej série neuspelo. Viac v tomto článku. Joj sa darí čoraz častejšie vyhrávať s Novinami, opäť boli sledovanejším hlavným spravodajstvom. V podieli sa dostali pod 26 %, Televízne noviny šli pod 27 %.

Čítať viac...
Nahor