Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná a jej klip v top trojke sledovanosti! Búrlivé víno s ďalším nárastom

Denný seriál Markízy sa priblížil ku kľúčovej hranici 700-tisíc divákov, Divoké kone priveľmi netratili.

Mimoriadne zaradená premiéra klipu Horná Dolná po Počasí Markíze pomohla. Necelá trojminútovka zdvihla už výkon spravodajstva o počasí a sama dosiahla rating 11,2 % s podielom 29,4 % a obsadila tretie miesto v celodennom rebríčku. Na Búrlivé víno síce neostali všetci diváci premiéry klipu, no Markíze to stačilo na aktuálny nadpriemer. S ratingom 10,3 % a podielom 26,7 % dosiahol denný seriál jedny z najlepších čísel aktuálnej série a s počtom divákov 691-tisíc sa priblížil k sedemstotisícovej hranici, ktorú minulú sezónu bez problémov prekračoval.

Divoké kone už vo štvrtok na deväť ratingov nesiahali, no udržali štandard. Sledovalo ich 8,4 % divákov s podielom 21,6 %, celkovo si ich pozrelo 502-tisíc divákov, čo je takmer totožný výkon ako v stredu. Nasledujúci Sladký život klesol, s ratingom 5,5 % a podielom 16,7 % uhral, pravdepodobne, už svoje priemerné čísla. Zámena manželiek bola výrazne vyššie s ratingom 7,4 % a podielom 25,3 %.

Z menších staníc bolo jednoznačne najvyššie Dajto so záverečnou časťou trilógie Matrix a podielom nad 9 %. Plus napriek tomu nestratila s Knight Riderom a podielmi nad 6 %. Doma má zas svoj stabilný nadpriemer po pol desiatej, Feriha v podieli prekročila 7 a 10 %.

Čítať viac...
Nahor