Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hlavná hviezda Búrlivého vína ide ku konkurencii: Juraj Loj už natáča pre Joj!

Hercova hviezda vystrelila vďaka vínnemu seriálu.

Stabilná tvár Markízy si to namierila do Jojky. Juraj Loj, ktorého výrazne spopularizoval seriál Búrlivé víno, prikývol na prvú ponuku televízie z Koliby, pre ktorú už aj začal nakrúcať.

Ako informoval Plus jeden deň, herec sa stane súčasťou novej kriminálky Joj Za sklom, v ktorej hlavným ťahúňom bude mediálne atraktívna dvojka Ján Koleník a Tomáš Maštalír. Aktuálne sa k nim pridáva aj Loj, ktorý má byť taktiež stabilnou tvárou nového seriálu. Na obrazovkách by sa mal objaviť budúcu jeseň.

FOTO: Joj už ukázala Loja v novej akčnej kriminálke, hercov čakajú aj kaskadérske kúsky!

Juraj Loj zároveň bude najbližšiu jeseň pokračovať aj v Búrlivom víne, Markíza to potvrdila okamžite v deň, ako sa v médiách objavili správy o účinkovaní Loja v kriminálke Joj. Pre herca bolo Búrlivé víno tri roky hlavným televíznym domovom a od štartu seriálu na začiatku roka 2012 bol stabilnou tvárou Markízy, aktuálne sa oň bude musieť deliť s konkurenciou.

V posledných mesiacoch a rokoch výrazných hereckých pohybov medzi televíziami pribúda. Silné mená získala v roku 2014 Markíza, keď sa čoraz viac aj jej súčasťou začali stávať Zuzana Šebová a Michal Kubovčík. V súčasnosti sa takto s Markízou začínajú viac spájať Sväťo Malachovský, ktorý okrem Kredencu bude účinkovať aj v druhej sérii Tvoja tvár znie povedome, či Zuzana Vačková, ktorá okrem Hornej Dolnej pracuje na novej skeč šou Kávomat. Veľkým prestupom bol prechod Vlada Kobielskeho do Búrlivého vína z Paneláku, po skončení dlhoročného seriálu Joj zas odchod Romana Luknára.

Aktuálny príchod Juraja Loja do Joj je jedným z najvýraznejších u televíznej dvojky. Len nedávno bol pritom oznámený jeden z ďalších veľkých prestupov, keď do seriálu Hotel získala Joj Mila Kráľa. Za svoje tváre si tiež zobrala viaceré mená z Búrlivého vína v projektoch Danice Halákovej. Do jej seriálov nastúpili napríklad Milan Bahúl, Alena Ďuránová, Robo Halák, Marián Slovák a ďalší. Na chvíľu sa na jej obraze mihol aj Marián Mitaš, do jeho aktivity však mala zasiahnuť Markíza, aj keď sa na jej obraze aktuálne neobjavuje.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor