Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hlas v úvode podpichol konkurenciu: Mareš je vraj po Talente chudobnejší, Tine netreba faktor X!

Markíza s Novou predčasne odštartovali svoj najväčší jarný projekt Hlas. Moderátori sa nevyhli zmienkam o konkurenčných šou.

Moderátori Hlasu v úvodnej epizóde speváckej šou podpichli aj konkurenciu. Speváčka Tina sa zmienke o X Factore nevyhla v popise novej hviezdy, na ktorú porotcovia speváckej šou čakajú: „Vôbec nemusíte vyzerať ako Superstar a vlastne tiež nemusíte mať faktor X a nás ani nezaujíma či máte talent na žonglovanie, u nás je dôležitý len váš hlas.“ Na zmienku o Talente Mareš zareagoval spomienkou na jeho minuloročné odskočenie si ku konkurencii: „Mal som nedávno talent, ale už nemám.“ 

Mareš sa neskôr pravdepodobne pokúsil naznačiť, že v Nove si príde k lepším peniazom ako tomu bolo u konkurenčnej Primy. Na náznak použil výraz „chudý“, ktorý má v oboch krajinách iný význam. „To jsem teraz chudší, mnohem chudší než dřív. Ale ve slovenštine to znamená něco jiné,“ pousmial sa.

Pravdou je, že podľa našich informácií mal Mareš dostať v Prime o približne 70 tisíc eur menej ako v Nove za Hlas. U českej dvojky mal pri tom honorár zahŕňať nielen porotcovanie v Česko Slovensko má talent ale aj moderovanie jeho neúspešnej šou QI Na všetko máme odpoveď. Napriek tomu si mal Mareš prísť k pekným peniazom, aj keď podliezol jeho televízny štandard.

Rozhovor medzi Tinou a Leošom Marešom

Tina: Vôbec nemusíte vyzerať ako Superstar a vlastne tiež nemusíte mať faktor X a nás ani nezaujíma či máte talent na žonglovanie, u nás je dôležitý len váš hlas.

Mareš: Ale nejaký talent mať musíš, samozrejme.

Tina: Ty si mal talent.

Mareš: Áno, mal som nedávno talent, ale už nemám.

Tina: My sme hrozne radi, že si našiel svoj hlas.

Mareš: Áno, vtedy som sa mohol krásne rozložiť v kresielku, bolo to príjemné.

Tina: Ale u nás môžeš stáť, vtedy si chudší.

Mareš: Chudší? To jsem teraz chudší, mnohem chudší než dřív. Ale ve slovenštine to znamená něco jiné.

Čítať viac...
Nahor