Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hlas napriek dvom brejkom rástol, uspel aj nový seriál Arrow

Napriek minulotýždňovému poklesu sa dokázala spevácka šou Hlas vrátiť ku číslam, ktoré dosiahla pri štarte. Neublížilo jej ani pridanie jedného brejku oproti prvým dvom epizódam.

Hlas zatiaľ Markíze vychádza. Kým druhá epizóda oproti tej prvej oslabila, tretie pokračovanie speváckej šou sa vrátilo na hodnoty podobné štartu šou. S Hlasom tento raz veľmi nezamávala ani konkurencia Ligy majstrov a dosiahol podľa našich informácií podiel 33,8 % pri ratingu 12,5 %. Štart Hlasu sledovalo 12,9 % divákov (12-54) s podielom 34,8 %, druhú epizódu 11,3 % / 30,7 %. Na českej Nove sa Hlas zastabilizoval prakticky od prvej epizódy, keď ani výrazne neklesá, no ani nestúpa. Opäť zaznamenal štandardný výkon s podielom 21 % v 15+, v 15-54 dosiahol tradičných 30 %. Tretiu časť si pozrelo celkovo podľa Mediaguru.cz 822-tis. divákov starších ako 15 rokov.

Markíza včera po Hlase štartovala svoju akvizičnú novinku Arrow. V dvoch častiach sa uviedla úspešne, keď prvý diel sledovalo vyše 25 % divákov pri obrazovkách a nemálo z nich ostalo aj pri druhom dieli, ktorý zaznamenal podiel takmer 33 %.

Joj prežila klasický večer. Panelák sa tento raz štveral k podielu 21 %, Kosti zas k 18 percentám. Aj v stredu odvysielala KRIMI u seba, pričom si udržali divákov a podiel preskočil hranicu 21 %. Na Pluske druhý deň po sebe chýbajúce spravodajstvo televízia alternovala posunom Profesionálov na 19:30, dokázali uspieť s podielom takmer 7 %.

Na Jednotke sa darilo Lige majstrov so sledovanosťou polčasov okolo 8 a 12 %, z menších staníc sa darilo opäť hlavne vrcholiacej Sile na Dome, tento raz s podielmi nad 7 a 9 %. Pluska prežila priemerný večer s filmom Telo na telo (okolo 5 %), na Dajto film Hranica zúfalstva prepadol.

Čítať viac...
Nahor