Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hilmerová, Malachovský či Luknár s novým kšeftom: Hviezdy tajného seriálu Markízy! (potvrdené, foto)

Televízny líder chce dať dokopy silnú zostavu pre svoj nový seriálový projekt.

Televízie dodnes neodkryli všetky svoje tromfy. Napriek tomu, že množstvo projektov pre blížiacu sa jeseň či budúce sezóny je známych, Markíza aj Joj majú v zálohe ďalšie formáty, o ktorých zatiaľ nič neprezradili.

V prípade Markízy je dodnes ticho okolo pripravovanej kriminálky s Alexandrom Bártom, ktorú exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk, či taktiež o medializovanom seriáli z prostredia stredoškolákov. Iba tento týždeň portál Mediaboom.sk k tomu exkluzívne informoval o výrobe nového komediálneho seriálu, ktorý by sa mal odohrávať vo futbalovom prostredí. A zdá sa, že o malý projekt nepôjde.

DOPLNENÉ: Markíza už v reakcii na informácie portálu Mediaboom.sk potvrdila ako názov nového komediálneho seriálu, tak aj odhalené mená. Zároveň pripojila prvé fotografie. Nájdete ich na konci článku.

Podarilo sa nám totiž zistiť prvé mená komediálneho futbalového seriálu, ktorý bude niesť názov Atletiko Cvernofka. Hviezdou by sa podľa zákulisných informácií zo Záhorskej Bystrice mala stať napríklad Monika Hilmerová, ktorá v komediálnej polohe zažiarila v sitkome Hoď svišťom.

V komediálnom seriáli by mal nájsť útočisko aj Roman Luknár, ktorý od prestupu z Joj do Markízy hrá v neúspešných projektoch. Po Paneláku mal pomôcť k úspechu Kukučky, po jej zrušení mu televízia našla miesto v Búrlivom víne. Prišiel však v čase, kedy zažívalo svoje najhoršie čísla.

Aj tretie meno nového komediálneho seriálu je spojené z minulosti s Joj. Ponuku mal dostať aj Sväťo Malachovský, ktorého si, zdá sa, Markíza poisťuje pre seba. Angažovala ho totiž aj do druhej série Tvoja tvár znie povedome, pokračuje v Kredenci. Malachovský sa aktuálne objavuje už len na Markíze, pre Joj hral v Paneláku, Haló či naposledy v Dvojičkách. Z tohto komediálneho projektu sa hit nestal.

Zákulisné informácie hovoria, že ďalšou tvárou Atletiko Cvernofka by mal byť aj Milan Ondrík, ktorý ma taktiež minulosť u televíznej dvojky. V spolupráci s ňou však pokračuje, nakoľko podľa našich informácií má popri ďalších menách hrať aj v novej kriminálke Za sklom.

atletiko cvernofka

Nový komediálny seriál názvom Atletiko Cvernofka, ktorého prípravu Markíza potvrdila po informáciách nášho portálu, môže vychádzať z nového projektu Atletico Textila rumunskej stanice ProTV patriacej pod skupinu CME. Ide o komediálny seriál, štartoval v marci 2016. Stopáž epizód sa hýbe okolo 45 minút, v prvej sérii bolo uvedených 12 častí. Trailer aj ďalšie informácie nájdete v tomto článku.

O seriáli Atletico Textila
Príbeh Atletica, ktorý hrá v nižšej lige, začína okamihom, keď majiteľ tímu dostane srdcový záchvat a je nahradený ženou. Komické situácie, nedostatok talentu, disciplíny či práce sú len niektoré z faktorov, ktoré charakterizujú futbalový tím Atletico Textila.

O seriáli Atletiko Cvernofka
Atletiko Cvernofka je najlepší a zároveň najhorší tímu v nielen v meste, širokom okolí, ale na celom Slovensku. Hráčov tohto „klubu“ vo futbalových výkonoch brzdí predovšetkým lenivosť, nedostatok ambícií a jediným bodom záujmu hráčov je obedové menu a chutné pivko.

Sväťo Malachovský, Roman Luknár, Monika Hilmerová

Milan Ondrík

Čítať viac...
Nahor