Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Heslo udržalo priemer, Joj ho opäť zdvojila! Búrlivé víno zatlačila, Kosti so štartom poslednej série uspeli

Z menších mimoriadne vyskočila Plus.

V prvej časti štvrtkového večera sa situácia oproti minulému týždňu nezmenila. Vpredu ostalo s malým rozdielom Dobre vedieť! pri podieli pod 19 %, novinka Heslo udržala všetkých divákov zo štartu s ratingom 5,5 % a podielom pod 18 %. Joj novú šou druhýkrát zdvojila, s druhou časťou rástla ratingovo len minimálne, v podieli uhrala okolo 17 %. Na štart poslednej série si museli oproti avizovanému času dlhšie počkať nespokojní diváci Kostí, ktorí sa na zmenu programu posťažovali. Prvé dve časti série však uspeli s ratingami pod 5 a 4 % pri podieloch 19,5 % a až cez 25 %. Na dne ostalo Búrlivé víno, ktoré už prepadlo s oboma časťami v podieli uhralo pod 14 % a okolo 16 %.

Silný večer mala vo štvrtok Pluska, na ktorú ani spoločným výkonom nestačili menšie stanice Markízy. Snímka Deň nezávislosti jej zabodovala s vysokým podielom vyše 11 %, Joj Group k tomu doplnila Wau kriminálkou CSI Las Vegas a podielmi nad 4 a 3 %. Nekonečná láska uhrala na Doma 5 %, Dajto menilo program, keď zaradilo predkolo Európskej ligy medzi AS Trenčín a Bnei Jehuda Tel Aviv, polčasy sa hýbali okolo 3,5 a pod 5 %.

Markíza pre šport upravovala program aj cez deň, kedy odvysielala semifinálový zápas Magdalény Rybárikovej na Wimbledone. Jeho podiel mal dosiahnuť vyše 19 %. Podvečer Susedské prípady atakovali 22 %, Súdna sieň sa mala hýbať okolo 14 %. Televízne noviny podliezli 25 %, Noviny ich ratingovo predbehli o pol bodu s podielom takmer 25 %.

Čítať viac...
Nahor