Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Heslo pri štarte vyrovnané s Dobre vedieť, pomohlo mu zdvojenie! Popri Búrlivom víne poskočilo

Z trojice letných noviniek Joj sa Heslo uviedlo najvlažnejšie.

Joj od tohto štvrtka kompletne nabehla na letnú štruktúru. Do jej programu pribudla tretia prázdninová novinka Heslo, ktorá sa uviedla skôr priemerná. Novú šou malo pri štarte, kedy výnimočne ponúkla dve časti, sledovať 5,5 a 5,9 % divákov, čo jej prinieslo podiely 18,7 a 20,8 %. Prvá časť ešte o málo zaostala za reprízou Dobre vedieť!, tá mala dosiahnuť rating 5,7 % s podielom 19,6 %. Po skončení relácie už rástlo Heslo do pozície lídra, Búrlivé víno ale dosiahlo zatiaľ najlepší výkon od aktuálneho presunu na 21:40 s podielmi nad 16 a 20 %. Na nákladný seriál je to však stále málo.

Na menších Tajný život Waltera Mittyho dosiahol 6,5 %, Počiatok na Dajto atakoval 6 %. Nekonečná láska na Doma klesla s podielmi pod 3 a rovné 4 %, Vražedné práva na Wau mali získať 2,5 %, CSI Las Vegas vyše 3 %.

Susedské prípady sa podvečer ťahali ku 22 %, Súdna sieň sa blížila len ku 12 %. Televízne noviny podliezli 24 %, Noviny s o pol ratingu vyšším výkonom taktiež šli pod 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor