Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Haklová opäť na Markíze! Po plastikách si chce vydupať vlastnú reláciu!

Najkontroverznejšia postavička druhej série reality šou Farma, Monika Haklová, o sebe pravidelne necháva vedieť. Z mediálneho záujmu sa za žiadnych okolností nechce vytratiť a robí pre to všetko!

haklova peryPlastické zákroky s pozvánkami pre novinárov či kontroverzná účasť v reality šou Zámena manželiek. Toto sú posledné výkriky Moniky Haklovej, vďaka ktorým sa pretlačila na titulky bulvárnych plátkov. Nech znejú tieto slová akokoľvek otvorene, Haklová sama priznáva, že toto je presne jej cieľ. „Prináša mi to celkom dobrý pocit, prináša mi to aj dosť veľa výhod a dúfam, že čoskoro prídem s nejakou horúcou novinkou. Chcem byť v šoubiznise. Teší ma, že ľudí dráždim,“ povedala na plné ústa v dnešnom Teleráne.

Haklová je tak pripravená urobiť všetko preto, aby záujem bulváru o jej osobu neupadal a dosiahla aj to, po čom tak veľmi túži. „Určite chcem byť v šoubiznise. Či už pred alebo za kamerou. Proste chcem robiť v médiách,“ netají ex-farmárka. Dostane opäť príležitosť na Markíze? Haklová sa nevyhýba ponukám, chcela sa dokonca zúčastniť ďalšej série Farmy a taktiež chcela zutekať do Joj, kde sa uchádzala o moderovanie Hotela Paradise.

Haklová pre udržiavanie svojej mediálnej atraktivity podstupuje aj plastické operácie a úpravy svojho tela. Za sebou má úpravu pier, ktoré „chcela mať vždy plnšie“. V Teleráne vyslovila nádej, že nevyzerá ako kačica. Taktiež priznala, že podstúpila zákrok v intímnych partiách, vďaka ktorému sa cíti ešte atraktívnejšia. Najnovšie plánuje „vymeniť zuby“.

 

Prečítajte si aj: ŠOK V MARKÍZE! TVORCOVIA BÚRLIVÉHO VÍNA DALI VÝPOVEĎ! ČO BUDE SO SERIÁLOM?

Čítať viac...
Nahor