Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Habovci otvorene o skúsenosti s Markízou: Prečo nepôjdu do MasterChefa!? V Joj ich čaká nová ponuka

Habovci odmietli účasť v kuchárskej šou Markízy, posťažovali si na skúsenosť s televíziou z minulosti.

Hviezdy Moja mama varí lepšie ako tvoja sa mala pokúsiť do svojej pripravovanej druhej série kuchárskej šou MasterChef zlákať Markíza, no neuspela. Informoval vás o tom exkluzívne portál Mediaboom.sk. Rodina Habovcov mala byť pozvaná na kasting, rozhodla sa však odmietnuť. Dôvodov je, zdá sa, hneď niekoľko.

Okrem súčasných záväzkov v Joj má byť dôvodom aj skúsenosť s televíziou zo Záhorskej Bystrice. Vilo Habo to naznačil už pred pár dňami. Neviem si to predstaviť. Už jednu skúsenosť s nimi mám,“ vyjadril sa pre Nový čas o ponuke, ktorú mal od Markízy dostať.

Habo sa stal súčasťou projektu Markízy v roku 2012, kedy varil v ďalšej kuchárskej šou Bez servítky. Pre spomínaný denník opísali Habovci skúsenosť so šou. V nej taký úspech ako v Moja mama varí lepšie ako tvoja Vilo Habo nezažil. „Pripravil som tam kráľovské jedlo a neviem, či ho celkom ocenili. Asi boli presvedčení o tom, že som to nevaril ja, preto to tak ohodnotili. Hovorili, že je to vynikajúce a dali mi tri body,“ povedal.

Problémom však nemali byť len súperi ale aj samotný priebeh natáčania. Do varenia vraj mala výrazným spôsobom zasahovať produkcia. Tu nás nechajú vyblázniť sa, tam ho každú chvíľu stopovali a hovorili mu, čo má robiť. Už vlastne nevaril podľa seba, ale podľa nich,“ povedal syn Dávid Habo.

Aj to, pravdepodobne, rozhodlo, prečo Habovci ostávajú verní televíznej dvojke. Tá podľa oficiálnych vyjadrení plánuje s rodinou aj ďalšiu spoluprácu, pričom by sa mohli objavovať na jej obrazovke aj v budúcom roku. Aktuálne pokračujú vo večerných sobotných špeciáloch.

Čítať viac...
Nahor