Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: RTL Zwei

Viete prví

Geissenovci prekvapia rekordným počtom slovenských častí! Kedy ich odvysiela Jojka?

Nemecká televízia nakoniec z nakrúcania reality šou na Slovensku zostrihala nečakaný počet epizód, ktoré obsadia miestne obrazovky rovno na niekoľko týždňov.

Minuloročná mimoriadne diskutovaná návšteva Geissenovcov na Slovensku sa dostáva na nemecké obrazovky.

Ako portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, miesta televízna stanica RTL Zwei sa dostane k slovenským častiam reality šou už na budúci týždeň v pondelok, pričom televízia rovno prekvapí nečakanou porciou epizód odohrávajúcich sa v našej krajine.

Nečakaný počet častí

Slovenské epizódy Geissenovcov sa na nemeckých obrazovkách totiž zdržia oveľa dlhšie, než sa pôvodne plánovalo.

Návšteva milionárov na Slovensku sa zrodila na základe pozvania vtedajšieho ministra hospodárstva, Richarda Sulíka, čoho výsledkom bola dohoda o nakrútení jednej epizódy reality šou z našej krajiny. Prispieť mala k propagácii turizmu a miestnych prevádzok v zahraničí.

Nakrúcanie na Slovensku nakoniec trvalo týždeň a už v jeho priebehu Sulík so svojou stranou Sloboda a solidarita ohlásil, že štáb nakrútil dostatok materiálov na odvysielanie troch častí. Zakrátko predseda liberálov dokonca naznačil možnosť, že nemeckí tvorcovia zostrihajú rovno štyri slovenské časti.

Nakoniec ich bude ešte viac.

Nemecká televízia už zverejnila kompletný zoznam epizód Geissenovcov zo Slovenska, ktoré v jej vysielaní budú bežať dokonca až tri týždne.

Stanica RTL Zwei totiž nakoniec odvysiela prekvapivo až päť slovenských epizód.

Ako sme už informovali, prvé uvedie najbližší pondelok 13. februára od 20:15, ďalšia dvojporcia bude pokračovať o týždeň neskôr 20. februára. Posledný slovenský diel sa do vysielania dostane v pondelok 27. februára o 20:15.

Kedy sa dostanú na slovenské obrazovky?

Slovenské epizódy reality šou sú súčasťou v poradí už 21. série, ktorá sa v Nemecku začala vysielať od januára tohto roka.

Na Slovensku Geissenovcov vysiela Jojka, ktorých ich pôvodne začala uvádzať ešte v roku 2011. Vysielala ich pravidelne až do roku 2016, kedy sa z jej obrazovky vytratili.

K nemeckej reality šou sa televízia vrátila minulý rok, pričom nadviazala na epizódy, ktorými v roku 2016 vysielanie končila.

Od tohto mesiaca Joj začala Geissenovcov vysielať denne v popoludňajšom programe o 15:40 a aktuálne sa s premiérami nachádza iba v 13. sérii reality šou. Tá sa pôvodne v Nemecku vysielala ešte v roku 2017.

Joj si podľa zákulisných informácií poistila všetky dosiaľ neodvysielané epizódy Geissenovcov a priniesť by mala chcieť aj diely nakrúcané na Slovensku.

Televízia aktuálne potvrdila, že sa tak môže stať až po odvysielaní kompletnej série v Nemecku.

RTL Zwei posledné tri roky vysielala Geissenovcov iba v jarnej televíznej sezóne a série končila uprostred jari alebo pred letom. Nepravidelne však nemecká televízia ťahá série aj na jeseň.

O čom budú slovenské epizódy?

V priebehu slovenských epizód vyznie netradičný pôvod celej návštevy.

Ako uvádza miestna televízia, zrodila sa na základe „veľmi špeciálneho pozvania ministra hospodárstva Slovenska“. Kým manželia Carmen a Robert sú nadšení, ich dcéry Shania a Davina sú skeptické, keďže netušia, čo môžu od Bratislavy a jej okolia očakávať.

Veľký dôraz na televíznych obrazovkách bude mať ohlas, aký návšteva Geissenovcov na Slovensku vyvolala.

Napriek tomu, že hostiteľ Richard Sulík milionárom naznačil, že sú na Slovensku „superstars“, Geissenovci sú zaskočení návalom fanúšikov, ktorí sa zjavia takmer všade, kde sa počas svojho mesačného turné po krajine zastavia.

Geissenovci precestujú krajinu zo západu na východ – navštívia slovenský parlament, vydajú sa na túry, pretekársku dráhu, parkúrové preteky, do liečebných kúpeľov aj veterného tunela.

Prechádzky po prírode nebude vyhľadávať Robert, ktorému sa pri vychádzke k zrúcanine hradu pritrafí nehoda – na jeho bunde pristane vtáčí trus. Dobré správy na neho nebudú čakať ani v kúpeľoch, kde absolvuje zdravotnú prehliadku.

Televízia tiež avizuje, že sa manželia počas pobytu na Slovensku stretnú so známymi či významnými osobnosťami.

Okrem viacerých politikov počas návštevy parlamentu Carmen na začiatku pobytu stretne dobre známeho Jorgeho Gonzáleza, ktorého pozná z dlhoročného účinkovania v nemeckej verzii tanečnej šou Let´s Dance. Minulý rok bol porotcom práve slovenskej verzie na Markíze.

Provokatívne názvy

Ako sme už informovali, niektoré epizódy Geissenovcov zo Slovenska budú niesť provokatívne názvy.

Prvú časť televízia nazvala „Only Fans in der Slowakei“. Odkazuje tým na nečakané zástupy fanúšikov, a to prostredníctvom známej predplatiteľskej služby Only Fans, na ktorej je primárne zdieľaný sexuálny obsah. Aj druhá časť nesie provokatívny názov „Geplatzter Gummi“ – Prasknutá guma.

Kým tretí diel pokračuje nevinným názvom „Drink doch eene met: Familyedition“ – Dajte si so mnou drink: Rodinná edícia, štvrtá časť naznačuje otáznu skúsenosť Geissenovcov s ich pobytom vo wellness, keď diel nazvali „Hellness Hotel“.

Pozitívna propagácia Slovenska a jeho služieb bola hlavným cieľom pozvania Geissenovcov na Slovensko.

Finálový diel vrcholí opäť odkazom na špeciálne pozvanie vládneho predstaviteľa Slovenska pod názvom „Komm in die Slowakei, haben sie gesagt…“ – Príďte na Slovensko, povedali…

 

Čítať viac...
Nahor