Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Futbal na Markíze bodoval, druhý polčas valcoval vysoko nad tridsiatkou! Zábava na Joj prekvapivo nestrácala

Zápas vo svojej druhej polovici vystrelil aj na vrchol celého týždňa.

Existenčný zápas Slovenska proti Švédsku na juniorskom futbalovom EURE, priniesol Markíze vysoký nadpriemer. Úspešné ťaženie nášho tímu malo sledovať takmer 8 a až 10,1 % divákov, čo predstavovalo podiely okolo 26 a 34 %. Markíza tak bola jasným lídrom a s druhým polčasom sa vyšvihla na čelo týždňa. Joj však napriek vysokému nárastu konkurencie medzitýždenne nič nestratila. Inkognito atakovalo 6 ratingov, pričom podiel klesol nad 19 %, Sedem si dokonca voči silnému druhému polčasu futbalu ešte oproti minulému týždňu polepšilo nad 4 ratingy s podielom cez 16 %. Zlaté časy na Jednotke venované 70. narodeninám Heleny Vondráčkovej atakovali 10 a podliezli 15 % (12 – 54 / 12+).

Na menších vyskočila Plus s Hobitom a Bitkou piatich armád pri podieli takmer 7 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala medzi 4 – 5 %. Mesto hriechu na Dajto, ako náhradný program za futbal, uhralo 4,5 %.

Rodinné prípady sa dostali nad 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne pod 13 %. Televízne noviny uhrali okolo 22 %, o viac ako rating ich predbehli Noviny, ktoré v podieli prekročili 25 %. Celkovo mali o viac ako 110-tisíc divákov viac. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stal druhý polčas futbalu na Markíze.

Čítať viac...
Nahor