Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fotky a pravidlá novej Farmy: Rozdelená do troch fáz! Instagramujú celebrity a žijú mimo statku počas nakrúcania?

Markíza chce dať bokom fámy o novej Farme, odhalila priebeh desiatej série. Otázky sa však vynárajú ohľadom podmienok celebrít, či si na Farme nevyšli na dovolenku.

Farma 10 sa blíži, pričom jej nový koncept vyvolal u divákov množstvo diskusií. Základnou otázkou je ako si diváci dokážu navyknúť na novú moderátorku Evelyn, účasť celebrít ale aj to, nakoľko ostane ešte Farma Farmou.

Z prvej upútavky priamo z deja totižto veľa z reality šou neostalo. Už samotná televízia avizovala, že desiata séria nebude klásť dôraz ani na prácu ani na ťažké podmienky so stravou ale na sociálny rozmer rozdelenia súťažiacich do dvoch skupín.

Televízia pritom aktuálne uverejnila podrobnosti ohľadom priebehu nového ročníka Farmy, v ktorom už, naopak, zdôrazňuje aj to, že sa na Farme pracovať bude. Súťažiaci budú musieť postaviť funkčnú rybársku osadu, keď sa ich statok bude nachádzať priamo v areáli s jazerom. „Medzi hlavné aktivity žitia na Farme patria stavebné práce, staranie sa o zvieratá, záhradkárčenie, učenie sa slovenským tradíciam, rybárčenie a príprava produktov z rýb. Hospodár Martin bude súťažiacim zadávať úlohy a ak ich splnia, odmení farmárov jedlom a inými prostriedkami,“ uviedla televízia. Farmári budú mať vlastnú záhradu, chovať budú aj zvieratá, napríklad prasa.

Jazero na Farme

Rozdelenie súťažiacich bude na chudobných a bohatých, pričom v privilegovanej skupine sa automaticky ocitajú celebrity. Markíza naznačuje, že tie sa spočiatku nebudú podieľať na budovaní rybárskej osady a dostanú k dispozícii ako prístrešok tak stravu a všetko, čo budú potrebovať. Kým celebrity budú žiť priamo na farme, skupina chudobných bude žiť za jej hranicou za plotom. Chudobní budú dostávať týždenné úlohy, pričom bohatí sa môžu rozhodnúť, či s nimi budú pomáhať alebo nie.

Otázky sa pritom vynárajú ohľadom celebrít – nakoľko sú až na Farme privilegované. Okrem výhodných podmienok sú totižto na sociálnych sieťach stále aktívne napríklad Twiinsky, ktoré dodnes pridávajú príspevky na Instagram. A to aj zo spoločenských akcií. Mnohí sa tak zamýšľajú, ako je to možné. Celebrity mali na Farmu odísť koncom júla, vtedy napríklad s aktivitou na Instagrame skončil Martin Šmahel. Od 27. júla sa odmlčali aj Twiinsky ale len do 8. augusta, kedy boli účastné na svadbe, ďalšia pauza prišla práve po svadbe až do 17. augusta, kedy si vyrazili na ďalšiu svadbu. Diváci sa tak právom pýtajú, či majú celebrity možnosť opustiť v priebehu nakrúcania Farmu, prípadne či na statku skutočne celý čas žijú.

Pred svadbou aj po nej sa Twiinsky z Instagramu odmlčali, v tomto čase už prebiehalo nakrúcanie reality šou

Čitateľ Tomáš nás zároveň upozornil, že novému instagramovému kontu Farmy, ktorý bol založený len pred tromi dňami, už stihli dať „lajk“ Martin Šmahel, Ibi Maiga či Silvia Šuvadová. Na Instagrame už navyše ožila aj Katarína Brychtová. Je tak otázne, či majú celebrity prístup k internetu a mobilom alebo už všetky zo súťaže vypadli.

Sprcha pre bohatých

Nová Farma bude rozdelená do troch fáz. Po úvodnej časti rozdelenia nastane fáza s názvom Zjednotenie – Kríza, v ktorej sa všetci súťažiaci spoja a žijú v rovnakých podmienkach s rovnakými pravidlami. Tretia fáza ponesie názov Nový život, ktorá má priniesť zmeny vo vyraďovaní ale v celkovom živote na Farme.

Najdôležitejšie pravidlá hry ostávajú nemenné – výber Farmára týždňa, voľba sluhov a duely, ktoré budú prebiehať s malými rozdielmi v závislosti od fázy, v ktorej sa dej bude nachádzať. V prvej fáze sa nemôže sluhom stať nikto z Bohatých, ale Farmár týždňa môže byť zo skupiny Chudobných. Nová Farma sa nachádza na Záhorí.

Duelantská chatka

Plot medzi bohatými a chudobnými

Zvonica

Jazero

Čítať viac...
Nahor