Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Aktuality

Forgáč dostal vlastnú šou na RTVS: Známy názov aj stabilné tváre, novinku nasadí už v septembri!

RTVS, zdá sa, ako jediná na jeseň predstaví aj novinku medzi klasickými večernými zábavnými reláciami.

Len pred pár dňami sme vás informovali o prípravách novej zábavnej šou RTVS, ktorá by podľa prvých reakcií mala pripomínať dlhoročnú reláciu televízie Milujem Slovensko.

To, čím sa bude odlišovať najviac, je jej zameranie, keď nový zábavný program bude postavený na športe a zameraný tak len na jednu tému.

Z detailov ohľadom novej šou už bolo známe len to, že po rokoch svoj vlastný program dostane na RTVS Marcel Forgáč, ktorý sa stane moderátorom programu. Dnes sú už pritom známe aj ďalšie.

Nová zábavná relácia ponesie názov Tak určite a využije tak legendárnu hlášku, ktorá zľudovela v rozhovoroch práve so športovcami.

Šou bude, zdá sa, Milujem Slovensko pripomínať napríklad tým, že v nej proti sebe budú súperiť dva tímy, na ktorých čele budú stabilné tváre.

Podľa všetkého sa nimi stanú bývalý hokejový Ján Lašák a bývalý basketbalista Radoslav Rančík. S oboma zdieľal spoločnú fotografiu na sociálnej sieti samotný Forgáč.

Známe je už rovnako aj to, že RTVS novú šou Tak určite bude vysielať na hlavnej Jednotke, pričom s ňou vo vysielaní počíta už od septembra.

Televízia na konci augusta nakrúcala prvé diely programu a bude ho tak mať pripravený od nástupu novej sezóny.

Čítať viac...
Nahor