Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Finálový diel Paneláku najsledovanejším v tomto roku nebol! Prekonal ho štart série

Panelák vo svojom finále na najlepší výkon roka nedosiahol. Jeho výkon sa bez započítania oneskorenej sledovanosti, ktorá je dostupná len v ostatných týždňoch, zastavil na nadpriemernom ratingu 8,1 % s podielom 24,9 %.

Finále tak prekonal štart poslednej 15. série, ktorý sledovalo až 8,7 % divákov s podielom 26,7 %. Divákov nalákala najmä linka s tragickým odchodom Vlada Kobielskeho. Sledovanejšia než finále bola o málo aj druhá časť série s ratingom 8,2 % a podielom 29 %.

Panelák sa na začiatku a konci 15. série najbližšie priblížil Búrlivému vínu. Práve tento seriál ho definitívne pripravil o časť divákov. Podobnú situáciu zažíva v tejto sérii Búrlivé víno, ktoré takto oslabili Divoké kone. Najbližšie vínnej ságe bol Panelák so spomínanou druhou časťou poslednej série, tá sa však nevysielala v priamej konkurencii Búrlivého vína, nakoľko bežala tradične v tomto roku po 21:40. Seriál Markízy vtedy dosiahol rating 8,9 %. V priamom súboji tak bol Panelák najbližšie Búrlivému vínu v samotnom finále. Seriály od seba delilo len niekoľko podielových bodov.

Kompletné výsledky sledovanosti zo stredy 17. júna nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor