Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Finalistku z Hlasu zastrelili na jej koncerte, tváre speváckej šou sú v šoku (reakcie)

Speváčka skončila v šou v roku 2014 tretia, porotcami boli aj Usher, Shakira či Adam Levine.

Finalistku úspešnej americkej šou Voice, u nás známej ako Hlas, zavraždili. Speváčka Christina Grimmie, ktorá sa šou zúčastnila v jej šiestej sérii roku 2014 a nakoniec to dotiahla na tretie miesto, skonala na následky ťažkého zranenia, keď ju po vlastnom koncerte v Orlande na Floride počas autogramiády postrelil muž a nakoniec namieril zbraň aj proti sebe a zastrelil sa.

Tváre amerického Hlasu ostali po správe v šoku. Christina v šou zaujala okamžite na prvom kastingovom vystúpení, kedy sa o ňu pobili a svoje kreslá otočili všetci štyria porotcovia. Vybrala si nakoniec Adama Levina. Ten neskrýval rozčarovanie nad tým, čo sa stalo. „Som smutný, šokovaný a zmätený… Toto proste nie je fér,“ napísal na sociálnej sieti Twitter. Na úmrtie finalistky šou zareagoval aj ďalší porotca, ktorý stál pri zrode novej hviezdy Hlasu, Blake Shelton. „Som šokovaný, znechutený a zronený, že sme prišli o takéto úžasné mladé dievča, reagoval.

Správa zasiahla aj moderátora šou, ktorým bol Carson Daly. „Bola v skutku výnimočná. Vošla do miestnosti, mala nákazlivý smiech, bola odhodlaná, sebavedomá, no neuveriteľne zlatá. Nikdy na stretnutie s ňou nezabudnete. Som prekvapený, že šiestu sériu nevyhrala. Jej hviezda svietila tak jasne, čo to všetko robí ešte ťažším,“ reagoval vo vysielaní stanice NBC, ktorá šou Voice vysiela.

Záber z posledného koncertu Christiny

Kastingové vystúpenie Christiny s piesňou Wrecking Ball

Čítať viac...
Nahor