Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Finále Zakázanej lásky je tu: Ďalšia telenovela vyvrcholí tragicky! (promo, obsah)

Na Dome dočasne končia v najsilnejšom slote o 21:30 telenovely, keď už od utorka 30. júna vystrieda tento žáner americká dramatická séria Cudzinka. Premiérová turecká telenovela Zakázaná láska vrcholí poslednými šiestimi epizódami, ktoré na svojom konci prinesú ďalší tragický koniec. Ten zastihol aj v závere sklamaných fanúšikov seriálu Feriha, ktorej hrdinka, Hazal Kaya, je aj jednou z hlavných tvárí Zakázanej lásky. Tento raz však nepríde o život jej postava.

Obsah záverečných dielov Zakázanej lásky
Keď Behlül uvidí v rukách madmazel jediný dôkaz jeho zakázanej lásky, vynaloží všetko svoje úsilie, aby sa k nemu dostal. Zatiaľ čo sa Behlül snaží získať jediný dôkaz svojej zakázanej lásky, Adnan sa dozvedá utajované skutočnosti ohľadom Katye. Firdevs si myslí, že prišla o lásku Çetina Özdera a vracia sa domov. Zo svojho nešťastia obviňuje Bihter. Matka s dcérou sa tak znovu ocitnú v novom konflikte. Ako sa blíži termín svadby, Bihter pomaly prestáva ovládať svoj hnev. Snaží sa urobiť všetko pre to, aby si Behlül rozmyslel svoj sobáš s Nihal. Ľútosť a výčitky svedomia nútia Behlüla, držať si Bihter od tela a snaží sa urobiť všetko pre to, aby bol od nej čo najďalej. Madmazel sa už nechce len tak prizerať škaredej hre a využívaniu Nihal a rozhodne sa porozprávať sa s Behlülom. Sama je veľmi prekvapená z Behlülovho vyznania. V Adnanovi narastajú pochybnosti. Bihter s Behlülom sú zatiahnutí do novej hry, v rámci ktorej sa kruh nebezpečne začína zužovať. Nihal sa dozvedá o rozhovore madmazel s Behlülom, čo vyústi k nezhodám. A nakoniec Nihal posiela madmazel preč.

Narušenie vzťahu medzi Nihal a Behlülom znamená novú nádej pre Bihter. Avšak Bihter sa dlho neteší z celej situácie. Prepadne strachu, keď si uvedomí, že Adnan si spája dokopy jednotlivé kúsky skladačky a je na stope jej vzťahu s Behlülom. Smutná a ranená madmazel opúšťa rodinné sídlo Ziyagilovcov. Adnan hľadá odpovede na svoje otázky, a tak prichádza za madmazel. Bihter stále neverí, že Behlül sa naozaj ožení s Nihal, a tak prichádza s novým návrhom. Firdevs sa obáva, že Bihter vo svojom zúfalstve spraví nejakú hlúposť a preto začína myslieť sama na svoju budúcnosť. Robí všetko pre to, aby si ju Çetin Özder čo najskôr zobral za svoju manželku. V rodinnom sídle Ziyagilovcov všetci žijú nastávajúcou svadbou. Bihter sa len potichu prizerá, ako Behlüla pomaly stráca, čo ju privádza do zúfalstva. Peyker odchádza do zahraničia a Bihter sa tak cíti ešte viac osamelá. Beşir už vie, že sa blíži jeho koniec, a tak sa len mlčky lúči s Nihal, ktorá teraz prežíva obrovské vzrušenie z nastávajúcej svadby. Po všetkých udalostiach v dome Ziyagilovcov madmazel pochopí, že sa už viac nemôže len mlčky prizerať a rozhodne sa porozprávať sa s Adnanom.

Ráno v deň pred svadbou Nihal a Behlüla sa Bihter ponáhľa na tajné stretnutie do lesíka za domom. Do lesíka ju zavolal sám Behlül. A tak sa obaja v tajnosti stretávajú. V rovnakom čase prichádza do domu Ziyagilovcov aj madmazel. Keďže ju Nihal z domu vyhodila, prichádza za Beşirom tajne. Aby ju nikto nevidel, vyberie sa cez lesík aj ona. Keď vystúpi z taxíka, uvidí Behlülove auto. Podľa informácií, ktoré má madmazel z domu vie, že Behlül sa pred svadbou zdržiava na lodi. Keď uvidí jeho auto, má podozrenie, že Behlül prišiel do domu tajne, a tak sa rozhodne vybrať sa pomaly cez lesík do domu, kde na vlastné oči vidí Behlüla s Bihter. Toto je zlomový bod, ktorý ovplyvní životy všetkých.

Čítať viac...
Nahor