Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Finále Vo štvorici po Slovensku vlakom s veľkým pádom, Farmár lídrom! Joj náhle klesli správy

Hlavné seriály nepotrebovali v pondelok ani silný futbal, aby klesli k priemerom svojich staníc. Zoznamke Farmár hľadá ženu sa s prvou riadnou časťou podarilo vyhrať, cestovateľská šou výrazne spadla.

Búrlivé víno ani Divoké kone v novom týždni príliš nerastú. Seriál Markízy zaznamenal prepad už v stredu, kedy sledovanosť vylepšili Divoké kone, vo štvrtok v konkurencii silného futbalu Žiliny v Európskej lige už neuspel ani jeden seriál. Búrlivé víno po dvoch úvodných dieloch šiestej série zaznamenáva naďalej pokles, keď v pondelok skončilo pod hranicou 23 %. Neuspelo napriek tomu, že začalo hrať dramatickú linku s odchodom Mila Kráľa, ktorý prechádza do Kukučky. Spolu s ním je ďalším potvrdeným menom v novom seriáli Markízy Marta Sládečková. Divoké kone zamrzli okolo štvrtkových hodnôt, keď v pondelok uhrali podiel pod 17 %.

Joj si zlepšila náladu po desiatej, kedy sa prvá ostrá časť štvrtej série zoznamky Farmár hľadá ženu stala lídrom s podielom pod 21 %. Markíze hlboko klesla cestovateľská šou Vo štvorici po Slovensku, ktorej finále druhej série neuspelo s podielom takmer 18 %. Šou pritom štartovala na nádejnom podieli 30,5 %. Postupne sa zosunula k priemerom okolo 23 %, neďaleko tejto hodnoty bola aj pred týždňom. S finále tak ide o medzitýždenný veľký pád.

Z menších staníc bola po ôsmej najvyššie Plus, Pád Bieleho domu atakoval 7 %. Mentalista uhral o podielový bod menej, Dila skončila pod 7 a s takmer 10 %. Snímka Ťažko ho zabiť na Dajto získala share nad 5 %.

Pohyby v sledovanosti nastali aj v skoršom programe. Joj poklesla novinka Moja mama varí lepšie ako tvoja, keď spadla pod dvadsiatku a uhrala podiel okolo 18,5 %. Rodinné prípady však nerástli, boli už aspoň lídrom s podielom 22,5 %. Oproti nedeli zažili veľký výkyv Noviny Joj, ktoré po nemalom víťazstve na konci minulého týždňa spadli k hranici 23 %. Televízne noviny naopak posilnili, stačilo to na podiel tesne nad 33 %. Najsledovanejším programom dňa sa v pondelok pred započítaním oneskorenej sledovanosti stali Športové noviny.

Poznámka: Neoficiálne údaje v správe sú bez započítania oneskorenej sledovanosti

Čítať viac...
Nahor