Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dátumy finále projektov Markízy: Chlapi neplačú a Doktori pôjdu najdlhšie, Kredenc v lepšom čase!

Poznáme už všetky predbežné dátumy finálových epizód ťažiskových jesenných programov Markízy.

Búrlivé víno ako prvé, Farma o týždeň na to, medzitým Kredenc, Chlapi neplačú a Doktori ako poslední. Markíza už má naplánované, kedy sa jej hlavné jesenné projekty či už poberú na zimnú dovolenku, alebo sa majú pripraviť na svoje vyvrcholenie.

Ako sme už informovali, Búrlivé víno ukončí svoju štvrtú sériu ako prvé, keď má televízia odvysielať poslednú časť série vo štvrtok 11. decembra. Skoré finále série dovolí presun na 20:30 Farme, ktorá tak svoje posledné tri semifinálové a finálovú epizódu potiahne do štvrtka 18. decembra. Reality šou tak tento rok vyvrcholí v netradičný deň.

O deň dlhšie v programe vydržia seriály Chlapi neplačú a Doktori. Podvečerný denný seriál sa s treťou sériou rozlúči prakticky v rovnakom čase ako pred rokom, 19. decembra. Prvú sériu ukončila Markíza 20. decembra 2013. Aj neúspešný seriál lídra, Doktori, vyvrcholia v rovnaký piatkový deň. Finále seriálu však nebude robiť nábeh Farma, ale podľa všetkého animovaná snímka Kocúr v čižmách.

V predvianočný týždeň sa na prázdniny vyberie aj úspešná skeč šou Kredenc. Tej sa od prvej časti mimoriadne darí, keď si stále drží podiely nad 30 %. Posledné vydanie prvej sezóny televízia plánuje na pondelok 15. decembra, pričom vďaka presunu Farmy za dvadsiatu hodinu pôjde relácia už okolo desiatej hodiny, teda takmer o hodinu skôr ako teraz, kedy je jej štart o 22:50. Jednej epizódy Kredencu sa však diváci dočkajú aj na Silvestra, kedy chystá Markíza špeciál. Vtedy pôjde relácia dokonca už o 20:30. Na Silvestra líder odvysiela aj špeciálnu časť Chart Show štartujúcu o 21:00.

Čítať viac...
Nahor