Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Finále projektov Joj: Panelák vyvrcholí ako posledný zo slovenských seriálov! Kedy skončia Bučkovci?

Panelák to aj tento rok potiahne najdlhšie.

Aj keď sa denného seriálu Joj nedočkajú diváci na Vianoce ani na Silvestra, aj tento rok bude platiť, že ho televízia potiahne najdlhšie zo všetkých seriálov na Slovensku. Kým posledné seriály Markízy vyvrcholia v piatok 19. decembra, Panelák ponúkne finále 14. série v pondelok 22. decembra o 20:30. V  predvečer Štedrého dňa už televízia odvysiela prvú a najklasickejšiu časť zo série Sám doma.

Finále projektov Markízy: Kedy vyvrcholia Kredenc, Farma, Búrlivé víno či Chlapi neplačú?

Aj keď až v závere sezóny, Joj sa podarilo nájsť pôvodný program, ktorým dokázala uspieť o 21:40. Po prepade Dr. Emy, ale aj neúspechu publicistického formátu Spoveď, sa vo štvrtkovom prime-time udomácňujú Bučkovci, ktorí sa po roku a pol vrátili na obrazovky s novou sériou. Televízia pre tento rok nakrútila štyri časti, dve už odvysielala a tú poslednú by mala ponúknuť vo štvrtok 11. decembra.

S koncom novembra s premiérovými časťami končí Joj pri šou Nákupné maniačky. Tento rok by už nové časti ponúknuť nemala. Televízia však zachováva slot ako na hlavnej Joj okolo 16-tej tak na Wauke o 21:30. Zreprízovať chce minuloročné epizódy.

Aj v decembri však ráta s premiérovými časťami nedeľných relácií. Najdlhšie potiahne kuchársku šou 15-minút. kuchár, ktorá by mala vyvrcholiť v predvianočný týždeň v nedeľu 21. decembra, podľa našich informácií však televízia odvysiela špeciálny diel aj na Silvestra. Nové bývanie ukončí Joj o týždeň skôr, v nedeľu 14. decembra. Na ďalší týždeň už televízia ráta s reprízou.

Čítať viac...
Nahor