Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Finále Farmy pôjde v nečakaný deň! Ako bude vyzerať záverečný týždeň reality šou?

Takéto sú plány Markízy na finálový týždeň Farmy.

Piata séria Farmy, ktorá už teraz patrí medzi najúspešnejšie v histórii reality šou, sa o mesiac dostane do finále. Kedy pôjde posledný Duel, koľko semifinálových epizód uvidíme a kedy šou vyvrcholí? Portál Mediaboom.sk vám prináša predbežné plány Markízy.

Ako sme už v minulosti informovali, líder očakáva (oproti predošlému roku) predčasné ukončenie denného seriálu Búrlivé víno, čím sa reality šou presunie v predvianočnom týždni do najsilnejšieho okna na 20:30. Zotrvá v ňom celý týždeň, Markíza tak silu záverečných vydaní využije naplno.

Posledný duel na Farmy by mali diváci vidieť dva týždne pred vyvrcholením piatej série a to už v piatok 5. decembra o 20:30. Šou tak čakajú už len posledné tri duelové súboje pred záverečnou fázou. Na ďalší týždeň, v piatok 12. decembra, bude Farma absentovať a nahradí ju snímka Alvin a Chipmunkovia 3.

V predvianočný týždeň už budú na Farme prebiehať len vyraďovacie boje. Markíza plánuje odvysielať až tri semifinálové epizódy, ponúknuť ich chce v pondelok, utorok aj stredu (15. – 17. december) od 20:30.

Kým pri doterajších sériách sme boli zvyknutí na to, že samotné finále prebehlo v posledný deň týždňa v nedeľu, tento rok by tomu tak byť nemalo. Markíza plánuje veľké finále Farmy 5 uprostred týždňa vo štvrtok 18. decembra o 20:30. Šou tak ukončí v ten istý deň v týždni, ako ju odštartovala, prvú epizódu ponúkla taktiež netradične vo štvrtok. Dôvodom pre takéto nastavenie by mohli byť vianočné sviatky. Ak by Markíza nechala finále na nedeľu, do Štedrého dňa by ostávali tri dni a diskusie okolo finále by veľmi rýchlo vystriedali Vianoce.

Čítať viac...
Nahor