Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Filmbox Premium HD štartuje na Slovensku aj v Českej republike (vnútri logo stanice)

FilmBox spúšťa svoj najsilnejší filmový kanál FilmBox Premium v HD kvalite na Slovensku aj v Českej republike. Portfólio HD kanálov na oboch trhoch sa tak rozšíri na deväť.

Spoločnosť SPI International, prevádzkovateľ rodiny kanálov FilmBox a online videotéky FilmBox Live, začne od pondelka 9. mája vysielať populárny kanál FilmBox Premium už aj v HD rozlíšení. UPC, najväčší káblový operátor v Českej republike, už potvrdil pridanie nového HD kanálu do prémiového balíčka FilmBox Premium HD, ktorý už prináša kanál FilmBox Extra HD aj ďalšie kanály FilmBox. Kanál FilmBox Premium HD postupne pribudne aj do sietí ďalších operátorov.

Predplatitelia FilmBox v Českej republike a na Slovensku v súčasnosti prijímajú  kanál FilmBox Premium v ​​SD kvalite. S blížiacim sa zvýšením kvality na Filmbox Premium HD budú môcť diváci sledovať niektoré z najobľúbenejších kinohitov vo vysokom rozlíšení, vrátane snímkov ako Rýchlo a zbesilo 6, Ja, zloduch 2, Na cudzí účet s Melissou McCarthy a  akčného thrillera Nevedomí (Oblivion) s hollywoodskymi superhviezdami Tomom Cruisom a Morganom Freemanom. Predplatitelia sa môžu tešiť aj na seriál Jekyll a Hyde, 10-dielnu drámu z Londýna 30. rokov minulého storočia, ktorá sa točí okolo Roberta Jekylla, vnuka neslávne známeho lekára Dr. Jekylla.

FilmBox Premium HD ponúkne aj veľké množstvo mega hitov minulosti vrátane filmu Apollo 13 s Tomom Hanksom, Notting Hill s Juliou Roberts a Hughom Grantom, Klamár, klamár s Jimom Carreyom, Big Lebowski s Jeffom Bridgesom, či Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow.

Okrem lineárnej distribúcie bude FilmBox Premium HD k dispozícii taktiež v online službe FilmBox Live, ktorá ponúka prístup ku všetkým kanálom FilmBox a taktiež k rozsiahlej  online videotéke.

Čítať viac...
Nahor