Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmu čakajú posledné týždne, dátum finále šiestej série potvrdený!

Farmárska reality šou vyvrcholí v nový deň.

Jedna z najväčších istôt Markízy o necelý mesiac ukončí už svoju šiestu sériu. Reality šou Farma sa nachádza vo svojej poslednej fáze, v ktorej sa všetci zostávajúci súťažiaci blížia k finále.

To by sa malo rovnako ako pred rokom odohrať v nový deň. Piata séria šou vrcholila po prvý raz v histórii vo štvrtok, tentoraz by si mala Farma vyskúšať finále v piatok. Práve tento deň patrí Farme celý, nakoľko sa šou aj spolu s Duelom vysiela od pol deviatej až blízko k polnoci. Trikrát vrcholila šou v nedeľu, raz v sobotu.

Finále 6. série Farmy by malo konkrétne nastať v piatok 18. decembra o 20:30. Informovala o tom Markíza prostredníctvom programových plánov. O tomto dátume vás už portál Mediaboom.sk informoval dávnejšie.

Markíza by s Farmou mala pokračovať aj v budúcom roku, kedy by priniesla už jej siedmy ročník. Potvrdila to aj prostredníctvom brožúry pre klientov. Šou by sa však mohla dočkať špeciálnej série, nakoľko sa podľa našich informácií črtá isté prepojenie aj so súčasnou sériou. Nová Farma by sa totiž mohla odohrávať na rovnakom statku, na akom bojujú o výhru aktuálni farmári zo šiestej série. Zároveň by mohla Farma prísť po druhýkrát v histórii v zimnej verzii. Viac v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor