Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmu čaká posledný mesiac, poznáme plánovaný dátum finále deviatej série!

Klasická reality šou Markízy potiahla televíziu v druhom večernom pásme väčšinu roka.

Istotu Markízy vo večernom programe čaká posledný mesiac. Televízia reality šou Farma, ktorú tento rok priniesla ako na jar tak aj na jeseň, potiahne až do polovice decembra a vydrží tak s ňou až do nástupu sviatočného programu.

Markíza totiž pred posledným predvianočným týždňom končí s jesenným programom a nasadzuje miesto neho filmy. Viac o sviatkoch Markízy nájdete v tomto článku. Farmu si tak udrží v programe do posledného dňa klasického jesenného nastavenia, keď podľa predbežných plánov uvádzaným klientom odvysiela finále deviatej série v piatok 15. decembra o 20:30. 

Televízia už tradične mení finálové dni Farmy. Pri jarnej ôsmej sérii ju vrcholila v nedeľu, v piatok však ukončila predchádzajúcu siedmu sériu. Markíza ráta s Duelom aj pred posledným týždňom reality šou, posledný súboj pred finále má prebehnúť 8. decembra.

Farma je pre Markízu naďalej istotou. V týždni sa pohybuje štandardne okolo piatich ratingov, s piatkovým Duelom sa jej už viackrát podarilo prekročiť 6 %. Kde reality šou nefunguje, je piatok o 20:30, kedy ponúka klasický diel. Oproti predošlým dňom totiž reality šou nových divákov príliš nezískava a prepadáva tak s podielmi okolo 15 %.

Čítať viac...
Nahor