Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmári proti Mojej mame fungujú, v utorok sa situácia v accesse otočila! Bez servítky bude pokračovať

Markíza s kuchárskou šou s farmármi prevzala o 18-tej líderské opraty.

Zaradenie farmárskeho Bez servítky zatiaľ Markíze vychádza. Po vlažnej prvej časti, kedy už ale zlepšila výkon oproti jeseni, televízia vyskočila nad svoj priemer, keď druhé očakávané varenie Ladislava Švihlu dosiahlo podiel cez 24 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja zas klesla, keď Joj premiéry po sviatočnej pauze nevychádzajú. V utorok sa dostala na úroveň jesenných projektov Markízy v tomto čase, keď šla podielovo cez 16 %.

Joj ešte v pondelok v súvislosti s kuchárskou šou Markízy upravila program. Týka sa piatkového podvečera, z ktorého mizne premiérová Súdna sieň a vracia sa Moja mama. Televízia tak kuchárskou šou prekryje aj posledný deň varenia farmárov v Bez servítky.

Už v ďalších týždňoch sa ale môže situácia opäť obrátiť. Markíza vyrobila zatiaľ Bez servítky len v špeciálnej sérii, inak naďalej ráta s podpriemerne výkonnými seriáli Rodinné prípady a Susedské prípady. Podľa našich informácií chce však Markíza vo výrobe špeciálov Bez servítky pokračovať a posilňovať tak slot o 18-tej.

Zmena pomerov v accesse sa odrazila aj vo výkone spravodajstiev. Televízne noviny sa síce z veľkého jesenného prepadu nepozviechali, opäť sa však blížili k 30 %, čo je pre nich lepší výkon. Noviny šli pod 25 %.

Čítať viac...
Nahor