Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmári budú musieť na nohy postaviť schátraný mlyn: Tu sa bude odohrávať ôsma Farma! (prehliadka statku)

Markíza už odkryla zábery z miesta, ktoré budú musieť noví farmári zrenovovať.

Miesto, kde sa bude odohrávať nová Farma, je známe. Markíza pre ôsmu sériu reality šou našla schátranú usadlosť, ktorej dominoval mlyn a práve ten sa stane hlavnou témou novej sezóny reality šou.

Televízia takto odhalila prvé veľké prekvapenie, ktoré avizovala v spojení s ôsmou Farmou. „Diváci sa môžu tešiť na jeden veľmi zložitý mechanizmus, ktorý sme doteraz nemali, ktorý doteraz nebol nikde. Bude veľmi náročný, veľmi nebezpečný a bude ho náročné ovládať,“ naznačil ešte minulý rok jednu z noviniek kreatívny producent Farmy, Samo Jaško. Dá sa očakávať, že hovoril práve o mlynskom stroji.

Markíza takto pre ôsmu Farmu pripravila nový prvok, ktorý je unikátom. Mlyn sa bude niesť ako hlavná téma celou sériou. Okrem toho, že ho farmári budú musieť obnoviť, musia sa s ním naučiť aj pracovať. Čaká tak nich mletie múky, pečenie chleba a iného pečiva. 

Nová ôsma Farma štartuje na Markíze predstavovacím dielom vo štvrtok 9. marca po Dobre vedieť o 21:40, naplno sa rozbehne od pondelka 13. marca. Viac o nasadení nájdete v tomto článku.

Zábery schátraného statku zvonku
farma-8-mlyn2 farma-mlyn4farma-8-mlyn3farma-8-statok-markiza

Maštale, prístrešok pre sluhov
farma-8-mastale-a-ubytovanie-pre-pomocnikov

Miestnosť pre farmára týždňa
farma-8-miestnost-farmara-tyzdna

Mlynský stroj
farma-8-mlynsky-stroj

Duelová chatka
farma-8-duelovy-dom

Foto: TV Markíza

Uložiť

Čítať viac...
Nahor