Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmári Bez servítky nepomohli, šou sa ešte viac prepadla! Výrazne stratila Horná Dolná, klesla aj Zoo

Príjemné pondelkové počasie uberalo televíziám.

Horná Dolná tentoraz vysoký štandard aj s reprízou neudržala. Napriek tomu, že sa na výkonoch televízií podpísalo pekné počasie, komediálny seriál klesal značne aj v podieli. Oproti minulému pondelku stratila Horná Dolná približne dva ratingy a takmer päť podielov, keď ju malo sledovať 9,3 % divákov s podielom 26 %. Pokles zaznamenala aj Zoo, ktorá sa opäť vzdialila siedmim ratingom. Oproti minulému pondelku klesla o menej než rating na 6,4 % s podielom 18,2 %.

Už menej výrazný pokles pocítil Kredenc, keď sa mal ťahať na osem ratingov s podielom 27 %. Aj nasledujúca reprízová časť uspela s podielom 26 %. Joj prekvapil výkon Sladkého života, ktorý si oproti minulému týždňu pohoršil napriek tomu, že ponúkol špeciál s Agátou Hanychovou. V podieli uhral pod 11 %.

Medzi menšími mala najsilnejší večer Plus, Profesionáli ju tesne dostali cez 7 %, snímka Ťažko zamilovaný sa dostala na 6,5 %. Aj Dajto preliezlo šesť percent, tesne sa to podarilo filmu Need for Speed. Mentalista na Doma šiel cez 4 %, o málo sledovanejší bol dokonca predošlý Monk, v podieli sa blížil k 5 %. Vtierka Castle a CSI Miami na Wau sa hýbali pod alebo okolo 4 %.

Podvečer skončil ďalším sklamaním pre Markízu. Tá pripravila ďalší farmársky špeciál Bez servítky, no zlepšenie čísel jej nepriniesol. Naopak, šou sa oproti minulému týždňu značne prepadla, keď mala uhrať hlboko podpriemerný podiel len nad 13 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 22 %. Televízne noviny sa dostali pod 27 %, Noviny na 24,5 %. Najsledovanejším programom dňa bola Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor