Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmár sa tak skoro nevráti! Joj ho už tento rok nenasadí

Po náhlej stopke bude mať šou Farmár hľadá ženu dlhší oddych.

Televízna dvojka viac nechcela čakať na zázrak a od včerajšieho večera stopla premiérovú dennú zoznamku Farmár hľadá ženu. Joj ostalo na dovysielanie ešte niekoľko častí, no tie zatiaľ nenasadí.

Televízia argumentuje pozastavenie šou ako súčasť formátu. „Teraz prichádza moment, keď im televízia dopraje súkromie, aby sa ich vzťahy mohli spokojne budovať mimo kamier,“ povedala hovorkyňa Joj, Lucia Kulihová. Televízia však plánovala Farmára aj na ďalšie týždne, pričom ho chcela dovysielať ešte túto sezónu.

To sa ale nestane. Joj sa totiž už tento rok na farmy svojich súťažiacich nepozrie. Šou odkladá na budúci rok. To, ako sa jednotlivé vzťahy vyvinú, budú môcť diváci sledovať s odstupom času už budúci rok,“ pokračuje Kulihová. V súvislosti s výkonnosťou zoznamky sa očakáva, že ju Joj zaradí v mimosezónnom období.

Šou Farmár hľadá ženu je aktuálne najväčším neúspechom Joj v rámci jesennej sezóny. Aj keď zoznamka odštartovala na nadpriemerných číslach, pričom bola trikrát v čase svojho vysielania jednotkou na trhu, s nástupom Farmy okamžite padla do podpriemerov. Televízia ju tak bola nútená vysunúť bližšie k 23-tej hodine, tam dokázala rásť až po skončení reality šou Markízy. I tak však nebola popri reprízach Rodinných prípadov či Superstar nadpriemerná, občas sa pohybovala blízko priemeru Joj, neraz však padla do podpriemeru. Pravidelne hlbšie pod priemerom Joj boli popoludňajšie reprízy, ktoré sa prekrývali s nadpriemerne výkonnou reprízou Farmy.

Čítať viac...
Nahor