Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farmár hľadá ženu ukázal svoju dokumentárnejšiu tvár, na prvý raz ju diváci neodmietli!

Predstavovacia časť farmárskej zoznamky ukázala rukopis režiséra českej verzie.

Zoznamka Farmár hľadá ženu odštartovala svoju štvrtú sériu úvodnou predstavovacou časťou farmárov. Celkovo osmička hľadačov lásky sa predstavovala pod priemerným záujmom divákov, keď šou podľa našich informácií sledovalo 3,8 % divákov s podielom 16,8 %. Pre Joj nejde o zlé čísla, nakoľko úvodná časť ešte nebýva tak divácky atraktívna. Okrem iného už Joj ponúkla vynovené dokumentárnejšie a najmä miernejšie spracovanie šou. Tento výsledok tak môže televízii dávať sľubné vyhliadky na jeseň. Markíza bola v čase vysielania Farmára podpriemerná no lídrom, keď Rodinné prípady uhrali podiel 19,8 %.

V súboji hlavných denných seriálov tento štvrtok nedošlo k podobným turbulenciám ako pred týždňom. Teplé počasie dalo pocítiť zníženie ratingov, ktoré odhalili najmä podielové hodnoty, keď Búrlivé víno aj s ratingom osem percent dosiahlo share 23,9 %, Divoké kone sledovalo 6,7 % divákov no i tak uhrali podiel 20 %.

Z menších staníc Dajto s filmom Disturbia uhralo podiel pod osem percent, Mentalista sa vyšvihol nad 5 percent, Profesionáli Plusky vyskočili taktiež nad päťku, Agenti S.H.I.E.L.D. už boli len priemerní s podielom nad štyri percentá.

Čítať viac...
Nahor