Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma v piatok s rekordom jari, Joj bodovala so sobotnou premiérou! Dvojníci Markíze vybuchli

Farmárska reality šou v piatok stúpla, Duel sa blížil k tridsiatke. V sobotu sa pomer síl medzi televíziami výrazne otočil.

NEDEĽA: Tvoja tvár láme nedeľný súboj pre seba, 1890 odskočila! Joj späť lídrom prime-time celého týždňa

PIATOK: Farma v závere uplynulého týždňa rástla. S oboma časťami sa dokázala dostať nad sedem ratingov, čo reality šou vynieslo podiely pod 21 a vyše 29 %. O niečo vyššie bol pritom Duel, ktorý sa mal dostať na ratingových 7,4 %, čo je zatiaľ rekord série. Joj bola dvojkou s filmom Alexander a jeho veľmi zlý deň pri podieli cez 16 %, Milujem Slovensko tentokrát spadlo v komerčnej cieľovke na pozíciu trojky večera, prekročilo 15 %.

Z menších Dajto s filmom Nadoraz malo uhrať share 5,5 %, 1890 sa na Plus dostalo pod 5 %, Nikto nie je dokonalý nad 6 %. Wau s Myšlienkami vraha atakovala 3,5 a 4 %, Láska medzi riadkami na Doma uhrala len vyše 3 %.

Markíze vystrelili v piatok Rodinné prípady, v podieli šli až pod 25 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala len takmer 15 %. Nábeh pocítili Televízne noviny, ktoré rástli s podielom 28 %, ratingovo ich o málo pokorili Noviny, tie v podieli získali 26 %.

SOBOTA: Počas sobotného večera si televízie poradie kompletne vymenili.  Najvyššie bola Joj s premiérou komédie Jedna za všetky, ktorú malo sledovať pod 8 % divákov s podielom 24 %. Markíze sa vôbec nedarilo s premiérou českej komédie Dvojníci, s ktorou spadla až na pozíciu trhovej trojky, uhrala s ňou iba 16 %. Vyššie bola folklórna šou Zem spieva, ktorá udržala divákov z prvého semifinále, podielovo v univerzálnej cieľovke prekročila 25 %, u mladých sa dostala pod 19 %.

Na menších staniciach Úder z nebies na Dajto získal 6 %, Falošný snúbenec na Doma preliezol 4 %. Nasledujúca Láska v Sommerlunde tesne túto hranicu podliezla. Let Fénixa sa na Plus dostal na 3,5 %, Čert nikdy nespí a Inkognito na Wau sa hýbali blízko 2 %.

Podvečer Smotánka uhrala vyše 21 %, nedarilo sa repríze Nikto nie je dokonalý s podielom pod 12 %. Napriek tomu Televízne noviny neuspeli s podielom nad 22 %, Noviny prekročili 26 %.

Čítať viac...
Nahor