Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spustila prípravy jubilejnej Farmy! Sľubuje dosiaľ najväčšie dobrodružstvo

Ani v desiatom ročníku reality šou nebude chýbať hospodár Martin Bagár a moderátorka Kveta Horváthová.

V roku 2011 spustila Markíza v letnom medzisezónnom období reality šou Farma, ktorá sa nakoniec stala jedným z jej pilierov nasledujúcich sezón. Televízia tento rok oslávi jej jubilejnú 10. sériu, pričom Farma potvrdí status najúspešnejšej reality šou na Slovensku.

Zároveň je Farma jedinou reality šou, ktorá dokázala divácku popularitu potvrdiť aj v čase, kedy záujem o reality projekty opadal. V roku 2016 skončil prepadákom Ostrov a rovnako historická obdoba Farmy Návštevníci, v roku 2013 neuspel ani pokus o oživenie značky Vyvolení.

Farma od štartu nechýba na Markíze ani jediný rok, v dvoch rokoch s ňou dokonca televízia zaplnila hneď obe hlavné sezóny – jarnú aj jesennú. Urobila tak najprv rovno v druhý rok jej vysielania (2012) po úspechu pilotnej série, druhýkrát sa tak stalo vlani v roku 2017, kedy sa Markíza potýkala s prepadom sledovanosti a Farma pre ňu predstavovala jednu zmála opôr.

Ani v desiatej sérii nebude chýbať moderátorka Kveta Horváthová, ktorá šou sprevádza od úplného začiatku, hospodárom bude opäť obľúbený Martin Bagár, na ktorého televízia stavia šou už od jej 2. série.

Markíza už aktuálne spustila prihlasovanie do reality šou. V prípade jubilejného 10. ročníka sľubuje súťažiacim vôbec najväčšie dobrodružstvo a taktiež najväčšiu výhru, prostredníctvom spotu však promuje víťaznú sumu 75-tisíc eur, o ktorú bojovali hráči už aj vo vlaňajšej ôsmej a deviatej sérii.

Televízia spúšťa jarný nábor do reality šou v podobnom období ako v minulosti, pri prípravách jesennej série zvykla s náborom štartovať práve v apríli. Dá sa očakávať, že Markíza s Farmou ráta tradične na jeseň, kedy bude patriť k jej hlavným programom a pilierom druhého večerného pásma. Už dlhodobo navyše televízia Farmou zapĺňa celý piatkový prime-time.

Čítať viac...
Nahor