Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma tak skoro neskončí! Markíza nasadzuje nových hráčov, kedy bude finále?

Líder si výkony farmárskej reality šou užíva, chce z nich ťažiť čo najdlhšie.

Markíza aj počas piatej série Farmy nasadzuje v priebehu hry nových hráčov. Televízia si na takýto model zvykla už v predchádzajúcich sezónach šou, tento rok obohatí tím farmárov už po druhý raz.

Na Farmu počas aktuálnej série prídu valasi. Televízia tento prvok, v predošlých sériách vtrhli na Farmu banditi, zaviedla po prvý raz v druhej sérii šou, využila ho aj v nasledujúcich dvoch sezónach. Vo všetkých troch sériách sa z banditov stali nakoniec súťažiaci. Na farmu zvykli pribudnúť dvaja muži a dve ženy.

Televízia dá týmto krokom odpoveď na otázku tým, ktorí nerozumeli, prečo farmárom pribudlo raz tak veľké stádo oviec v čase, keď ich je na salaši čoraz menej. Aktuálne je v hre osem súťažiacich, z toho len traja muži. Medzi touto osmičkou sa nachádzajú aj „dočasní“ pomocníci, Reza Givili a Eva Kapusniaková, ktorí ako prví pribudli medzi pôvodnú zostavu farmárov.

Je veľmi pravdepodobné, že aj tento rok Markíza nasadí vždy sledované finále reality šou na nedeľu. Minulý rok ukončila Farmu týždeň pred Vianocami, je prakticky isté, že sa scenár zopakuje, prípadne ju potiahne až do posledného predvianočného týždňa – do 21. decembra.

Čítať viac...
Nahor