Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma sa blíži do svojho záveru: Finále ôsmej série prebehne v netradičný deň!

Farmári čoskoro opustia statok.

Na farmárov z ôsmej série Farmy čakajú posledné týždne. Reality šou, ktorá je naďalej istotou a veľkým pomocníkom Markízy, sa do finále dostane očakávane v júni, pričom ju televízia potiahne takmer do konca sezóny.

Markíza podľa svojich prvých plánov ukončí Farmu v polovici budúceho mesiaca, konkrétne 18. júna. Ponúknuť by tak mala ešte päť týždňov. Televízia pre finále Farmy vybrala netradičný deň, keď sa má odohrať v nedeľu. Posledne v tento deň prebehol záverečný duel vdecembri 2013. Tradičnejšie sa pre finále šou stali štvrtky či piatok.

Dôvodom netradičného dňa pre vyvrcholenie reality šou bude pravdepodobne začiatok Majstrovstiev sveta vo futbale do 21 rokov, ktoré kúpila Markíza. Nastúpi na nich aj slovenská reprezentácia, pričom prvý zápas odohrá v piatok 16. júna. Vysielať ho bude hlavná Markíza.

Nakoľko Markíza pripravuje finále ôsmej Farmy, nepotvrdzujú sa špekulácie, žeby pripravovanú letnú Farmu „prilepila“ k tej súčasnej. Televízia tak nechá oddýchnuť aj štáb, očakávaný začiatok výroby ďalšej série je v júli.

Čítať viac...
Nahor