Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma s najlepším podielom série, divákov drží aj v noci! Wau druhý deň po sebe predbehla Domu

Menšej stanici Joj sa vypláca seriálová profilácia, darí sa jej držať aj predbiehať doteraz úspešnejšiu konkurentku.

Stredu aj tento týždeň získala pre seba Chart Show. Šou potvrdzuje nárast, keď ju malo sledovať už osem percent divákov a v podieli narásť až pod 27 %. Panelák ratingovo o pár desatín rástol, hýbal sa na takmer 5 a vyše 4 %, v podieli uhral len hodnoty nad 15 a 13 %. Mnoho divákov Chart Show si napriek neskorému vysielaciemu času udržala Farma, ktorá s takmer šiestimi ratingami vystrelila na mimoriadne silný podiel cez 34 %. Ide o jej najlepší share v rámci série.

Z menších sa darilo Dajto s filmom Zlomené mesto a podielom takmer 7 %, rovnako uspel Obávaný bojovník na Plus s rovnakým ratingom aj podielom takmer 7 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala na 3,5 a 5,5 %, Kosti ju predbehli s podielom pod 4 %, CSI Las Vegas tesne štvorku prekročila. Wau sa už druhý deň po sebe podarilo celodenne predbehnúť Domu, obe televízie divákom ponúkajú v prvom rade akvizičné seriály. Doma bola doteraz s telenovelami a romantickými sériami úspešnejšia.

Rodinné prípady v stredu podliezli 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 14 %. Televízne noviny sa dostali cez 23 %, Noviny boli sledovanejšie o vyše rating, v podieli o málo prekonali 26 %. Na celkovom publiku mali navrch o vyše 100-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa bolo v oboch cieľovkách Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor