Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma s Duelom extrémne vyskočila, dosiahla tohtoročný rekord! Joj potopil film

Markíza vybičovala promo aj dianie na Farme, vo voľnejšej konkurencii vystrelila vysoko.

Joj sa začína opäť trápiť v piatkovom prime-time. Po očakávanom neúspechu Divokých koní televízia stavila na reprízové filmy, no tie voči zábave nefungujú. Snímka X-Men: Prvá trieda dosiahla podpriemerný podiel 10,5 %, pričom slabá Joj dovolila vysoko rásť konkurencii.

Markíze totiž vysoko zafungovala Farma. Reality šou priniesla v piatok mimoriadne nabitý obsah s čerešničkou v podobe príchodu dvoch nových súťažiacich už v ranom priebehu série. Po jednej z mnohých programových zmien sa reality šou v piatok objavila opäť v dvojporcii, už prvá časť v porovnaní s jej piatkovým výkonom o 20:30 spred dvoch týždňov stúpla, a to vďaka ratingu nad osmičkou a podielom pod 25 %, druhá duelová epizóda už extrémne vyskočila s ratingom 9,5 % a podielom až cez 37 %. Duel sa oproti minulým týždňom Markíze dvihol až o približne dva ratingy.

Prvý piatkový diel Farmy ešte zatlačila rodinná šou Jednotky Milujem Slovensko s podielom pod 23 % v 12 – 54 a takmer 24 % v 12+, po jej skončení však mala Farma voľný priestor. Vďaka vydarenému piatku môže Farma podrásť aj v ďalších dňoch, momentálne sa jej bežné výkony hýbu nad 6 ratingami s podielom okolo 25 % no aj s pádmi ku 22 %.

Markíze sa v piatok ešte viac prepadla Kukučka s ratingom hlbšie pod 3 % a podielom len 16,8 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zaznamenala slabší výkon oproti predošlým dňom, s podielom nad 22 % však drží nadpriemer. Markíze hlboko padli Televízne noviny s podielom len nad 27 %, Noviny Joj ratingovo vyhrali, podielovo dosiahli rovných 27 %.

Medzi menšími bolo večer najvyššie Dajto, snímka Posledný samuraj atakovala 7 %, Plus oslabil X Factor Veľká Británia s podielmi okolo 4 a 5 %. Doma tentoraz príliš neoslnila s piatkovým filmom Láska s výstrahou a podielom pod 5 %, Wau sa darilo len priemerne s reprízami Farmára a podielmi v hlavnom vysielacom čase po ôsmej okolo dvoch percent.

Čítať viac...
Nahor