Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma posilňuje osadenstvo, na statku päť nových hráčov! Pôvodní farmári čoskoro v menšine

Televízia dáva v tejto sérii Farmy veľký priestor pomocníkom, ktorými rozširuje osadenstvo na statku.

Vyčerpaných farmárov, ktorí v reality šou bojujú o výhru už ôsmy týždeň, postupne dopĺňajú pomocníci. Tí sa však na Farme neohrejú len krátko, ale tak ako v minulých sériách sa postupne zapoja do hry o 50 000 eur.

Markíza len prednedávnom posilnila súťaž o dvoch nových hráčov, Tomáša Mayera a Nikola Máčeová, ktorá už šou opustila. Aktuálne k tomu na Farme pribudne až päť ďalších súťažiacich. Mužské rady rozšíri dvojica Peter Kovalič a Stano Tovcimak, obaja majú 39 rokov. Do hry podľa Nového času tiež vstúpi až trojica nových žien, Markíza pritom angažuje len mladé dievčatá vo veku 20 – 25 rokov. Novými hráčkami sa stanú Daniela Nikoleta Kortišová, Katarína Cíbiková a Miriama Čaládyová.

Príchod nových posíl najmä v neskoršej fáze súťaže je pravidelne sprevádzaný kritikou. Podľa divákov sa totiž pôvodní súťažiaci, ktorí už majú za sebou niekoľko odrobených týždňov, dostávajú do nevýhody, zároveň im do zbytku súťaže ostáva menej síl ako novým hráčom. Aktuálne sa na Farme nachádzajú už len šiesti farmári z pôvodnej zostavy. Pätica nových hráčov pribudne, k tomu o výhru bojuje Mayer, ktorý pribudol ako posila ešte v skoršej fáze. Farma sa tak dostáva akoby na začiatok, kedy vstúpilo do hry 12 súťažiacich.

Čítať viac...
Nahor