Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma opäť sledovanejšia ako hlavný program Markízy! Doma bez Vymenených životov padla pod priemer

Utorkovým lídrom ostáva Nikto nie je dokonalý.

Markíza sa od začiatku roka trápi s utorňajším hlavným programom, ktorý často predbieha aj program z druhého večerného pásma. Kým na začiatku roka bývalo takto sledovanejšie O 10 rokov mladší, dnes práve túto šou po jej poklese sledovanosti predbieha Farma. Aj keď sa O 10 rokov mladší podarilo oproti minulému týždňu o pol ratingu zdvihnúť výkon, stále ostáva v hlbokom podpriemere. Šou sledovalo tentoraz päť percent divákov s podielom len cez 15 %. Neskoršia Farma stúpla na šesť ratingov s podielom vyše 23 %.

Večerným lídrom bola relácia Nikto nie je dokonalý, ktorá opäť atakovala sedem ratingov, v podieli stúpla pod 22 %. Spackané plastické operácie prekročili 13 %. O niečo medzitýždenne polepšilo Milujem Slovensko, hýbalo sa nad 12 a na takmer 15 % (12 – 54/12+).

Medzi menšími o sledovanosť prišla Doma. Po pondelňajšom finále Vymenených životov sa na lepší čas 20:30 presunula telenovela Nekonečná láska, ktorá je však už od štartu vlažná a bez podpory Vymenených životov slabú pozíciu potvrdila. Domu mala dostať do podpriemeru s podielom pod 4 %, s druhou časťou stúpla tesne nad štvorku. Dajto naopak vyskočila snímka Anjeli a démoni s podielom vyše 7 %, Plus s filmom Grandhotel Budapešť uhrala share pod 6 %. Kriminálky na Wau sa hýbali pod 4 %.

Podvečer nárast nepotvrdila šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, spadla len na takmer 13 %. Rodinné prípady atakovali 19 %. Spravodajstvo mala opäť najsledovanejšie Joj, Noviny poskočili s podielom pod 28 %, Televízne noviny podliezli 25 %. V celkovom počte divákov Noviny vyhrali o takmer 130-tisíc divákov, najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor