Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma opäť silnie, s Habovcami rástla aj Moja mama! Nikto nie je dokonalý znova dvojkou na trhu

Ani v prvý decembrový deň sa nedarilo denným seriálom.

Rozdiel medzi Markízou a Joj sa podvečer opäť zväčšil. Do šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vrátili Habovci, čo relácii zvýšilo výkonnosť pri ratingu sedem percent a podieli pod 27 %. Novinka lídra Susedské prípady klesla pod päť ratingov, v podieli šla pod 19 %. Jednotkou dňa sa stali Televízne noviny, v podieli prekročili 29 %, Noviny šli cez 25 %.

Po pol deviatej bolo lídrom Búrlivé víno, naďalej je však slabé, keď malo uhrať share len takmer 21 %. V sezóne padajú aj Divoké kone, ktoré podobne podliezli priemer stanice s podielmi cez 14 %. Počas vysielania prvej časti bola dokonca dvojkou na trhu Jednotka RTVS s reláciou Nikto nie je dokonalý, v priemere šla podielovo cez 14 a 16 % (12 – 54 / 12+). Markíze sa s vyostreným dianím opäť dvihla Farma, sledovalo ju vyše sedem percent divákov s podielom 31 %.

Medzi menšími uspelo Dajto, repríza víkendovej premiéry Markízy G. I. Joe 2: Odveta šla pod 8 %. Plus dlhodobo reprízuje snímku z Joj, film Ja, Frankenstein šiel pod 6 %. Doma s Mentalistom uhrala päťku. Vysoko sa darilo kriminálkam na Wau, keď sa Vtierka Castle aj CSI Miami mali hýbať okolo alebo nad 4 %.

Čítať viac...
Nahor