Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza si opäť nedala pozor, vyzradila nových sluhov Farmy! Omylom odhalila aj vypadnutého duelanta

Televízia si opäť neustriehla televíznu upútavku aj prácu na sociálnych sieťach.

Televízna práca najmä pri príprave proma či online aktivitách je neraz krehká pri snahe neodhaliť dôležité okamihy z programov či seriálov, ktoré by mohli prezrádzať kľúčové udalosti. Svoje o tom vedia tvorcovia Farmy, ktorým sa v priebehu už desiatich sérií podarilo viackrát menšími  či väčšími nepozornosťami prezradiť dôležitý vývoj deja na statku.

Nevyhýbajú sa tomu ani v aktuálnej jedenástej sérii. Iba minulý týždeň sa Markíze podarilo nešťastným záberom v upútavke na vyraďovací Duel prezradiť, že z Farmy vypadne Peter Gyűrűsi. Do proma zaradila záber rovno na všetkých farmárov po dueli, na ktorom chýbal práve tento súťažiaci z bývalého západného tábora. Markíza po tom, čo si diváci všimli detail, upútavku narýchlo stiahla a nechala ju prerobiť.

Teraz televízia opäť prezrádza dôležitú súčasť deja, na ktorej stavia atraktivitu utorňajšej epizódy. Práve počas nej je najočakávanejšou udalosťou voľba sluhov, ktorých už však diváci môžu poznať dnes. Markíza totiž na sociálnej sieti zavesila fotografiu, na ktorej sú spoločne Romana Košťálová a Gabriel Sedláček. Televízia si však neuvedomila, že obaja sú oblečení v sluhovskom oblečení, pričom títo súťažiaci dosiaľ na Farme spoločne v úlohe sluhov neboli.

Nie je prekvapením, že sa Markíze okamžite ozvali diváci, ktorí si spojili obrázok s najbližšími udalosťami. Spomínaní súťažiaci sa sluhami stanú tento týždeň, nakoľko Markíza už nenakrúca Farmu hneď niekoľko týždňov vopred, ako v minulosti. Televízia fotografiu zo sociálnej sieti po chvíli stiahla.

Markíza omylom vyzradila, ktorí dvaja súťažiaci sa stanú tento týždeň sluhami

Čítať viac...
Nahor