Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma čísla spred týždňa nezopakovala, pod priemerom už aj ona! Noviny a Inkognito držia líderstvo

Spravodajstvo Joj opäť vyskočilo do vysokého nadpriemeru.

Inkognito ostáva lídrom štvrtka. Premiérová aj reprízová časť si poradila s posilnenou ponukou Markízy, ktorá skončila pod podielovou dvadsiatkou. Dobre vedieť! sa dostalo na takmer 20 %, Farma, uhrala vyše 5 ratingov s podielom cez 19 %. Nezopakovala tak čísla spred týždňa, kedy ešte po rovnakom nábehu s predstavovacím dielom dosiahla podielových 24 %. Reality šou tak Markíze tento týždeň zabrala len v pondelok po veľkom nábehu premiérovej Hornej Dolnej. Inkognito bolo vpredu s podielmi 23 a pod 23 %.

Z menších sa Vymenené životy hýbali nad 6 a na 8 %, X-Men: Posledný vzdor podliezol 6 %. Na pokraji smrti na Dajto uhralo 5 %, kriminálky Wau sa hýbali okolo a pod 3 %.

Podvečer začalo sledovanosť ovplyvňovať play-off hokejovej extraligy, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla na 17 %, Rodinné prípady zas o niečo prekročili túto hranicu. Joj už však vyskočili Noviny s podielom okolo 28 %, pričom sa stali najsledovanejším programom dňa, Televízne noviny zaostali pri podieli pod 23 %. Markíza udržala celodenný náskok pred Joj o približne dva podielové body, Joj zas vyhrala v prime-time o viac ako tri body.

Čítať viac...
Nahor