Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 8 má byť iná: Sľubuje nový koncept, pribudne nebezpečná novinka!

Reality trvalka chce priniesť v ôsmej sérii novinky.

Dlhoročná stálica a jedna z istôt v programe Markízy sa budúci rok vráti, pričom už teraz prebiehajú jej prípravy. Farma ponúkne už ôsmu sezónu, do ktorej aktuálne prebiehajú kastingy, pričom na nových súťažiacich čaká aj nová podoba šou.

Markíza oznámila, že ôsma séria šou bude iná ako tie predošlé. Hovorí o novom koncepte, ktorý sa dotkne aj hráčov. „Farma s poradovým číslom 8 bude opäť iná, tvorcovia prichádzajú s novým konceptom,“ naznačuje televízia. Kreatívny producent Farmy, Samo Jaško, ako jednu z noviniek naznačuje nový „mechanizmus“ na statku, ktorý bude ťažké až nebezpečné ovládať. „Diváci sa môžu tešiť na jeden veľmi zložitý mechanizmus, ktorý sme doteraz nemali, ktorý doteraz nebol nikde. Bude veľmi náročný, veľmi nebezpečný a bude ho náročné ovládať,“ povedal.

Televízia už k pripravovanej Farme prezradila, že sa v nej bude chcieť vyhnúť kontroverznému obsahu aj škandalóznym súťažiacim. Chce, aby bola reality šou pre široké skupiny divákov. „Chceme ponúknuť šou, ktorú budú môcť bez ostychu bok po boku sledovať rôzne generácie divákov,“ napísala televízia v brožúre pre klientov. Zároveň však naznačila, že za kontroverzných nepovažuje ani hráčov z minulosti. „Ani tentokrát na Farme nenájdete bizarné a kontroverzné postavičky,“ pridala. Kontroverzných tvárí aj momentov však bolo viac ako dosť.

Čítať viac...
Nahor