Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 6 potvrdzuje dátum štartu, toto je dvanástka tohtoročných farmárov! (+videovizitky)

Televízia už prostredníctvom sociálnych sietí komunikuje dátum úvodnej predstavovacej časti šiestej série reality šou, títo farmári v nej budú bojovať o výhru. Článok je doplnený o videovizitky.

Piaty rok po sebe ponúkne Markíza na svojich obrazovkách najdlhšie vysielanú reality šou u nás – Farma. V šiestej sezóne šou sa hlavnou témou stanú husi, čo prezrádza nielen upútavka, ale rovnako aj silueta husi v logu a motív tohtoročnej série: „Bude to HUSssté“.

farma 6 logo

Farma 6 by mala nielen podľa programových plánov Markízy ale už aj jej oficiálnej komunikácie odštartovať rovnako ako pred rokom vo štvrtok – konkrétne 27. augusta. O tri dni skôr by sa na mala uviesť konkurenčná farmárska šou Farmár hľadá ženu, ktorej štvrtá séria by mala štartovať v pondelok 24. augusta. Vysielať sa bude taktiež denne a bude tak hlavným súperom Farmy.

Kým Joj už svojich farmárov predstavuje, Markíza tak začína robiť teraz. Obe televízie túto sériu dávajú súťažiacim prívlastky či prezývky, čím chcú uľahčiť stotožnenie sa divákov s farmármi.

V zostave farmárov reality šou Markízy je opäť patrná tradičná fungujúca šablóna výberu súťažiacich. Aj tento raz hľadala Markíza ako dievčatá tak chlapcov, pri ktorých nestavila len na ich povahové ale aj výzorové kvality. Z hľadiska vekového výberu je tohtoročná zmeska farmárov blízka tej minuloročnej. Rovnako ako pred rokom majú až dvaja súťažiaci menej než 20 rokov, rovnako tak piati dovŕšili tento vek alebo majú nad dvadsať. Tridsiatnici sú dvaja, minulý rok bojoval jeden. Za to o jedného farmára menej je v kategórii nad 40 rokov. Zaujímavosťou je, že kým minulý rok angažovala televízia až dvoch päťdesiatnikov, tento rok nevybrala ani jedného. Práve tí boli výraznými postavičkami piatej série, nad 50 rokov mali Ján Beutel a Miriam Pribaničová.

Súťažiaci 6. série reality šou Farma (po kliknutí na fotku obrázok zväčšíte), zdroj TV Markíza

Gabriela “Gabča“ Molnárová
Gabriela MolnárováVek: 44 rokov
Bydlisko: Trnava
Stav: zadaná, má priateľa
Deti: 3 deti

Gabriela Molnárová. 44-ročná matka troch detí z Trnavy. Život sa s ňou nemaznal, napriek tomu ho berie s humorom. Vo Farme chce zažiť niečo nové a získať peniaze pre rodinu. Na ceste k víťazstvu je rozhodnutá nerobiť žiadne kompromisy. Pracuje v automobilovom priemysle.

Jana “Jenna“ Perunková
Jana PerunkováVek: 39 rokov
Bydlisko: Poprad
Stav: zadaná, má priateľa
Deti: 2 deti

Jana Perunková alias Jenna je skutočná bojovníčka. Zvíťazila v boji s rakovinou, no stále bojuje s dlhmi. Výhra vo Farme by jej pomohla zbaviť sa ich, preto si inú možnosť, než víťazstvo, ani nepripúšťa. Pracuje ako žeriavnička a okrem detí sa stará aj o dve mačky a dvoch psíkov.

Jozef “Dodo” Kababík
Jozef KababíkVek: 21 rokov
Bydlisko: Košice – Kechnec
Stav: slobodný
Deti: žiadne

Jozef Kababík. Cieľavedomý a prefíkaný východniar. Chová kobylu, ktorú nadovšetko miluje a bude sa o ňu starať aj na Farme. Nemá priateľku a je na to hrdý, momentálne je nezamestnaný.

Ladislav “Laci” Paško
Ladislav PaškoVek: 20 rokov
Bydlisko: Veľký Krtíš
Stav: slobodný
Deti: žiadne

Ladislav Paško. 20-ročný predavač z Veľkého Krtíša. Je spoločenský a miluje zábavu, trápi ho však pokazený vzťah s otcom. Miluje Lady Gaga, je ukričaný a typické je pre neho jašiť sa na hudbu a fajčiť. Na Farme chce zažiť dobrodružstvo, zároveň však aj dokázať, že vie poriadne zamakať. Má však strach z hospodárskych zvierat.

Ladislav “Džony“ Švihla
Ladislav ŠvihlaVek: 41 rokov
Bydlisko: Štítnik, prechodne Bratislava
Stav: zadaný, má priateľku
Deti: 2 deti

Ladislav Švihla. 41-ročný muž, ktorému nesmrdí žiadna práca. Je vášnivým turistom a miluje prírodu, rovnako ako historky, ktorými baví svoje okolie. Časť života prežil v Čechách ako zvárač, má skúsenosti v práci s drevom, aktuálne obsluhuje vysokozdvižný vozík. Výhrou chce pomôcť svojej rodine, od ktorej musí neustále cestovať za prácou.

Laura Foltínová
Laura FoltínováVek: 20 rokov
Bydlisko: Záhorská Bystrica
Stav: slobodná
Deti: žiadne

Laura Foltínová. 20-ročná sympatická vysokoškoláčka pracuje od 15-tich rokov ako čašníčka. Na Farme chce dokázať, že je rovnako silná ako mama, ktorá ju sama vychovala. Keďže je mestským dievčaťom, bude zaujímavé sledovať, ako sa vysporiada s nástrahami Farmy.

Lívia „Ryška“ Koristová
Lívia KoristováVek: 21 rokov
Bydlisko: Žilina
Stav: slobodná
Deti: žiadne

Lívia Koristová. Ryšavá divoška zo Žiliny. Jej vášňou sú rýchle motorky a jej zbraňou neskrotný temperament a živelnosť. Jej stratégiou na Farme je spojiť sa s tými najsilnejšími. Žije s otcom a výhra na Farme by jej pomohla osamostatniť sa.

Ľubomír “Struňo“ Struňák
Ľubomír StruňákVek: 28 rokov
Bydlisko: Michalovce
Stav: slobodný
Deti: žiadne

Ľubomír Struňák. 28-ročný kuchár z Michaloviec zvaný Struňo.  V živote zatiaľ veľa neokúsil. Práci na Farme sa nebráni, no radšej by rozkazoval. Od víťazstva si sľubuje možnosť osamostatniť sa a založiť si rodinu.

Michal “Baklažán” Pavlík
Michal PavlíkVek: 18 rokov
Bydlisko: Nitra
Stav: slobodný
Deti: žiadne

Michal Pavlík. 18-ročný Nitran zvaný „Baklažán“. Príkladne sa stará o svoje telo, skutočná práca mu príliš nevonia. Jeho vášňou sú ženy, autá a peniaze. Na Farme by chcel zažiť v prvom rade zábavu. Farmársky život môže byť preňho veľkou životnou lekciou a prekvapením.

Nikola “Nikoleta” Ledecká
Nikola LedeckáVek: 18 rokov
Bydlisko: Podbrezová
Stav: zadaná, má priateľa
Deti: žiadne

Nikola Ledecká. Iba 18-ročné dievča z Podbrezovej. Po smrti mamky žije s dvoma sestrami. Túži mať vlastný kadernícky salón. Je milá a pracovitá, má však aj divokejšiu stránku. Bojí sa zvierat, no pokúsi sa svoj strach prekonať.

Petra „Petina Kvetina“ Bejdová
Petra BejdováVek: 30 rokov
Bydlisko: Humenné – Chlmec
Stav: rozvedená
Deti: 2 deti

Petra Bejdová. 30-ročná východniarka si pre svoju citlivú povahu vyslúžila prezývku Petina Kvetina. Je zvyknutá pracovať a starať sa o domácnosť a na Farme chce okoliu ukázať, kde je jej hodnota. Pracuje doma, kde háčkuje.

Roman Máče
Roman MáčeVek: 44 rokov
Bydlisko: Nitra
Stav: ženatý
Deti: 3 deti

Roman Máče. 44-ročný búrlivák z Nitry. Žil v Španielsku aj v Čechách. Rád si užíva život a ženskú spoločnosť. Zároveň sa vždy vie postarať o svoje tri deti. Práve tie v ňom vzbudzujú túžbu vyhrať. Pracuje ako montážnik sadrokartónov, na čo má dokonca vlastnú firmu.

Čítať viac...
Nahor