Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 6 môže odštartovať už v polovici augusta! Pobeží dlhšie ako pred rokom

Líder otvára kastingy už do šiestej série farmárskej reality šou. Vo vysielaní sa môže objaviť skôr ako pred rokom.

Ako je už známe, Markíza kostru jesennej štruktúry oproti predchádzajúcim rokom priveľmi meniť nebude. Program skôr doplní o nákladné projekty Superstar či Horná Dolná, základ však opäť budú tvoriť dva denné seriály podvečer a v hlavnom vysielacom čase spoločne s Farmou po pol desiatej.

Úspešná reality šou, ktorá po postupných poklesoch sledovanosti medzi ročníkmi zažila minulú jeseň miernu renesanciu, bude opäť tvoriť základný kameň večerného programu lídra. Presne ten jej aktuálne chýba, keď Rodinné prípady pravidelne podliezajú jeho priemer. Už teraz sa pri tom dá tvrdiť, že v prípade úspechu potiahne Markíza Farmu prakticky celé štyri mesiace.

Podobne tomu bolo aj minulý rok, keď úvodnú predstavovaciu časť nasadila televízia netradične na štvrtok 28. augusta 2014 a rovnako vo štvrtok 18. decembra 2014 odvysielala finále. Bez týždňa tak Farma bežala štyri mesiace.

Pri šiestej sérii by to mohlo byť ešte o čosi viac. Tento zámer televízie naznačuje požiadavka, ktorú dáva potenciálnym súťažiacim, ktorí by mali byť Markíze plne k dispozícii už od 24. júla až do 30. novembra 2015. Pred rokom súťažiacich vybookovala od 1. augusta do 30. novembra, čo predznamenáva, že by rada šou potiahla o týždeň dlhšie než posledne. Nakoľko minulý rok šou finišovala pred vianočnými sviatkami, dá sa práve očakávať, že ju líder bude chcieť odštartovať o týždeň skôr ako v roku 2014. Prvý diel by sa vo vysielaní mohol objaviť uprostred 34. týždňa (17. – 23. august).

Kastingy do šiestej Farmy budú prebiehať v štyroch mestách, aj tento rok sa bude druhé kolo konať už iba v Bratislave.

Kastingy do Farmy 6
Košice – 9.5.2015
Prešov – 10.5.2015
Banská Bystrica – 23.- 24.5.2015
Bratislava – 5.- 7.6.2015

2. kolo:
Bratislava – 13.- 14.6.2015

Čítať viac...
Nahor