Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 4 odštartuje už v polovici augusta

Aktualizácia: Reality šou Farma, ktorú TV Markíza plánuje nasadiť ako jeden zo svojich jesenných highlightov, by sa mala začať vyrábať ešte tento mesiac. Pravdepodobne už o týždeň by mal štáb Markízy začať vyrábať prvé epizódy. Potvrdzujú sa tak informácie, že televízia plánuje reality šou nasadiť ešte v prvej polovici augusta. Minimálne tak chce zopakovať postup, ktorý zvolila pri prvej sérii Farmy, ktorá sa vysielala od začiatku augusta. Svoju reality šou však pripravuje aj konkurenčná JOJ, ktorá začína už 21. júla s predkolami Vyvolení – Dom snov, nazvanými Voľba. Samotná reality šou by mala odštartovať až v priebehu augusta, presný termín zatiaľ taktiež nie je známy. Je však pravdepodobné, že koniec leta a jeseň sa ponesie okrem seriálového súboja a v súboji dvoch reality šou.

(doplnené 15. 7. 2013)

 

Televízia Markíza už pomaly teasuje novú sériu reality šou Farma. Po neúspechu Pláže 33 a iba priemernej výkonnosti tretej série Farmy, je rozhodnutie ísť do ďalšieho ročníka tak trochu prekvapením. 

 

Prvotné informácie hovorili, že Farma 4 bude celebritná. Je potvrdené, že celebritnou nebude, televízia zrejme narazila na problém, že o podobný typ šou prejavujú záujem iba tie isté „céčkové“ mená. Aktuálne sa Markíza snaží komunikovať, že pôjde o návrat k prvej sérii, bez veľkých extrémností, či bizardností. Farmu však nebudú vyrábať tvorcovia, ktorí stáli za úspešnou prvou sériou. Tí podľa dostupných informácií prešli ku konkurencii a aktuálne intenzívne pripravujú reality šou Vyvolení Dom snov. Režisérom najnovšej série by mal byť Pepe Majeský, ktorý režíruje veľké projekty Markízy a Novy ako Hlas Česko Slovenska či Superstar.  Farmu 4 Markíza začína vyrábať už tento mesiac a do vysielania by sa tak mohla dostať už v prvej polovici augusta. Konkurenciu by jej mohli robiť práve Vyvolení na konkurenčnej JOJ, ktorá štartuje s predkolami Výber už tento mesiac, hlavná šou by sa mala na obrazovkách následne objaviť v priebehu augusta. Zdá sa, že nás okrem seriálov čaká aj maratón reality šou.

 

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor