Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 11 pozná dátum finále, unikli údajní finalisti! Do finiša sa blížia Talent, Delukse aj Oteckovia

Pozrite si, kedy do finále sérií dôjdu zvyšné jesenné projekty.

Jesenná sezóna sa blíži do svojho záveru a s ňou na svoje vyvrcholenie čakajú aj posledné sezónne projekty. Ako prvé do finále dôjdu stredajšie programy druhá séria šou o chudnutí Extrémne premeny a komediálny seriál Delukse. Oba televízie ukončia už tento týždeň, a teda naposledy sa vo vysielaní objavia v stredu 27. novembra. Markíza Extrémne premeny od 4. decembra nahradí Chart Show, vysielať však chce iba reprízové časti, Joj zaradí premiérové filmy – komediálny krimi triler s Tomom Cruisom Barry Seal: Nebeský gauner a krimi komédiu Nebezpečná láskavosť. V predvianočný týždeň zreprízuje vlaňajšiu televíznu komédiu Prázdniny: Vianočné dobrodružstvo.

Čoskoro do finále štvrtej série dôjde denný seriál Oteckovia. Markíza potvrdzuje, že do programu už v decembri nechce investovať a okrem šetrenia vo vianočnej štruktúre či na Silvestra vytesní premiérový program k začiatku budúceho mesiaca. Podvečerný hit, ktorý aj po poklese sledovanosti dosahuje podiely na trhu okolo 30 – 35 %, ponúkne poslednú časť v tomto roku na Mikuláša v piatok 6. decembra. Od nasledujúceho pondelka budú nasledovať reprízové Rodinné prípady. Joj bude pokračovať s premiérami šou Moja mama varí lepšie ako tvoja až do Vianoc, a teda piatka 20. decembra.

Začiatkom mesiaca finále čaká aj aktuálne najsilnejšie programy v komerčnej cieľovke. V utorok 3. decembra Markíza uzavrie reality šou Utajený šéf, len na jeden týždeň utorok vyplní reprízou šou Dobre vedieť, v predvianočnom týždni v tento deň odvysiela reprízový rodinný film Pohádky pro Emu. V sobotu 7. decembra zas do finále dôjde ôsma séria šou Česko Slovensko má talent, ktorá je pre Joj najsledovanejšia od mimoriadne silnej piatej série. Soboty ďalej vyplní filmami, 14. decembra masívne promovanou rozprávkovou premiérou Kráska a zviera, 21. decembra vianočnou klasikou Sám doma.

Najdlhšie v programe vydrží jedenásta séria reality šou Farma. Markíze aktuálna sezóna priniesla nárast sledovanosti v rámci programu, čím si zabezpečila okrem suverénneho podvečera aj stabilné výkony v druhom večernom pásme. Reality šou by mala finále znovu odvysielať v piatok, Farmu potiahne televízia do 13. decembra, kedy vyvrcholí živým takmer trojhodinovým finále. Zaujímavosťou je, že už teraz pritom môže byť známe zloženie finalistov tejto série. Na verejnosť sa dostali neoverené informácie od údajného farmárskeho zdroja, podľa ktorého sa v záverečnom súboji o výhru stretnú Radovan Dulin, Gabriel Sedláček a Romana Košťálová. Informovali Topky.

V prípade programov Jednotky, premiérové Zlaté časy, Záhady tela a Neskoro večer avizuje RTVS až do predvianočného týždňa, Milujem Slovensko by naposledy klasicky malo bežať v piatok 13. decembra, rovnako ako Neskoro večer sa však ale objaví na Silvestra. 13. decembra RTVS uzavrie aj prvú sériu talkshow v Dobrej spoločnosti, v utorok 17. decembra zas pôjde naposledy doku séria Stará škola, ktorú televízia vytlačí od 3. decembra až do nočných hodín. Opäť tak bude konať neštandardne, keď nezachová vlastnému pôvodnému programu stabilný slot. O 20:30 pritom vysiela akvizičný prepadák Mediovci, s ktorým vytrvá v programe aj v decembri, zosunie ho však trilógiou Nevera po slovensky.

Čítať viac...
Nahor