Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 10 s ďalším prekvapením: Markíza do reality šou nasadzuje celebrity! Diváci sú opäť proti

Televízia plánuje jubilejnú 10. sériu Farmy poriadne pozmeniť.

Nový koncept Farmy, ktorý Markíza ohlásila iba pred pár dňami, pozná jeden zo svojich prvých detailov. Televízia sa totižto odhodláva k niečomu, o čom sa špekulovalo už roky, no nakoniec k tomu tvorcovia šou nikdy nepristúpili.

Už dlhšie sa hovorilo o možnosti nasadiť do reality šou známe osobnosti, ako je to známe aj z iných podobných projektov v zahraničí. Televízia však nakoniec vždy ostala verná obyčajným súťažiacim, výnimku urobila len na jeseň 2015 v rámci siedmej série Farmy, kedy na statok povolala bývalých neúspešných farmárov, čím sa pokúsila o pozdvihnutie čísel sledovanosti. Trúfila si dokonca Farmu vysunúť na 20:30, nakoniec však putovala do druhého večerného slotu.

Najnovšie sa Markíza pokúsi o akýsi hybrid. V desiatej Farme opäť nasadzuje nových súťažiacich, ku ktorým však nasťahuje aj známe osobnosti. Televízia ich sľubuje viac, ako prvé oznámila sesterské duo Twiins – Veroniku a Danielu Nízlovú.

Televízia si aj touto novinkou vyslúžila radu negatívnych reakcií. Diváci sú dlhodobo zvyknutí na koncept s novými súťažiacimi, ku ktorým postupne získavajú sympatie alebo naopak. Kritiku si Markíza vyslúžila už za prvú veľkú novinku Farmy 10, a to výmenu doterajšej moderátorky Kvety Horváthovej za komičku Evelyn.

Čítať viac...
Nahor