Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fanúšikovia Paneláku sa búria: Teraz už seriál pozerať nemusíme! Čo na to Joj?

Divákom denného seriálu sa nepáči, koľko informácií o novej sérii sa dozvedeli vo včerajšej relácii Sladký život.

Stálo to za to? Televízia Joj sa rozhodla prostredníctvom celebrity šou Sladký život vypustiť do éteru niekoľko kľúčových podrobností o novej sérii Paneláku, ktorého osud v tomto roku bol viac než nejasný. Dlho sa špekulovalo o tom, kedy sa seriál vráti na obrazovky a nebolo taktiež jasné, do akého času ho televízia nakoniec zaradí. Prvé informácie sa už dostali na verejnosť.

Fanúšikovia Paneláku už tiež poznajú množstvo podrobností o pripravovanej sérii, čo sa im však nepáči. Vo včerajšom vydaní Sladkého života sa dozvedeli, že postava Jakuba Švehlu zomrie, Zuzana Fialová nadviaže novú známosť, vedia už aj, kedy nastane kríza a taktiež poznajú zápletku medzi Hoffou a Ivanou. „Načo bolo dobré to všetko prezrádzať? Teraz už nemám dôvod to vôbec pozerať, keď všetko viem!“ znie jeden z mnoha rozhorčených odkazov pre televíziu.

Joj si však nemyslí, že by Zuzana Fialová spoločne s Andym Krausom v Sladkom živote prezradili až príliš veľa informácií. Všetky spomínané udalosti by sa mali podľa slov PR manažérky Kataríny Gajdošíkovej udiať už v prvých epizódach. „Súčasťou života herečky Zuzany Fialovej je aj účinkovanie v Paneláku. Dané súvislosti, ktoré boli uverejnené v šou Sladký život sa odvysielajú v prvých častiach seriálu. Načrtli sme len úvodnú dejovú linku jej postavy,“ hovorí Gajdošíková. Jednou z prezradených udalostí pri tom bolo aj to, že vyšetrovateľ Hoffu po dvoch týždňoch vyhodí z bytu. Čítajte viac.

Čítať viac...
Nahor