Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fanúšikovia Kredenca sa tešiť nebudú: Markíza odsunie premiéry do horšieho času!

Oproti prvým plánom televízia tiež mení nastavenie Duelov Farmy.

Markíza už odhalila, ako bude vyzerať jej program od marca. Oproti prvým plánom prezentovaným klientom v ňom robí viacero zmien, ktoré sa dotknú ako Farmy tak aj zastabilizovaného Kredenca.

Skeč šou totiž príde o svoj pravidelný slot. Markíza premiéry Kredenca odsúva do času, v ktorom sa vysielal prvú sezónu, keď mu už nebude patriť čas o 21:40 ale značne neskorší slot 22:50. Deje sa tak pre Farmu, ktorú Markíza pôvodne chcela v pondelky vysielať až po Kredenci, no nakoniec ju vysúva na miesto skeč šou. Farma zároveň zmizla zo stredy, kde bude na Chart Show nadväzovať reprízový Kredenc.

Ďalšia veľká zmena oproti prvým plánom dochádza v nasadzovaní Duelov reality šou. Markíza ich po niekoľkých sériách vracia na soboty, kde budú bežať o 20:30. Televízia mala ambíciu presunúť Duely Farmy na soboty v priebehu piatej a šiestej série, vždy jej pokus vôbec nevyšiel a o týždeň sa vyraďovacia časť vrátila do pôvodného času v piatky.

Upravená štruktúra lídra od marca vytlačí z hlavného vysielacieho času filmy, predbežný plán rátal s ich nasadením v soboty. Podobnú situáciu zažila minulú jeseň Joj, ktorej všetky sloty o 20:35 obsadila pôvodná tvorba.

Čo Markíza potvrdzuje, je vysielanie Búrlivého vína trikrát do týždňa, a to aj v piatky. Práve v tento deň je pritom seriál mimoriadne slabý a výrazne stláča televíziu do podpriemerov. Podobne ako v utorok a štvrtok nadviaže na seriál Farma, v pondelok pôjde po reprízovej Hornej Dolnej.

Čítať viac...
Nahor