Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fanúšikovia Kredenca sa dočkali: Skeč šou sa po vynútenej pauze vracia na obrazovku!

Kredenc nenastúpil do novej sezóny prvýkrát od štartu, stalo sa tak po jeho najhorších výkonoch v histórii.

Vynútená pauza Kredenca sa končí. Skeč šou má za sebou dve slabé sezóny, v ktorých spadla na historické minimá, čo ovplyvnilo aj jej existenciu v prebiehajúcej jeseni. Napriek pôvodnému avizovaniu skeč šou po Pevnosti Boyard sa premiéry Kredenca v programových plánoch od septembra neobjavili a diváci si na ne museli počkať dva mesiace.

Televízia už aktuálne vracia Kredenc do programu, pričom zotrvá v jeho opatrnejšom nasadzovaní. Počas minulej jari pre podpriemerné výkony odsunula Markíza skeč šou z okolia 22. hodiny až bližšie k 23-tej, kde sa objaví aj teraz. Kredenc bude pokračovať v tradičnom pondelňajšom okne, pričom bude opäť nasledovať po Hornej Dolnej a Farme so začiatkom okolo 22:50. Prvýkrát sa objaví v pondelok 6. novembra.

Markíza začala nové vydania Kredenca vyrábať v septembri. Pokračovať v nich budú všetky tváre z minulej jesene vrátane tohtoročných posíl Dana Heribana a Štefana Martinoviča. Nakrúcala tiež tehotná Zuzana Šebová.

Kredenc štartoval v novembri 2014 ako novinka, ktorá po rokoch prevzala štafetu po legendárnom S.O.S. Zároveň nadviazal na skeč šou Haló, ktorú v rokoch 2012 a 2013 vysielala Joj a stala sa v obsadení aj obsahu základom pre Kredenc. Šou zaznamenala veľký úspech, uspela pri štartu, prvú kompletnú sezónu uzavrela v máji 2015 na rekordných číslach. O rok už bola situácia ale opačná. Kredenc začal padať na jar 2016.

Čítať viac...
Nahor