Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Extrémne premeny už valec neudržali, vrátili sa k číslam zo štartu! Nikto nie je dokonalý v celkovom publiku prvý raz lídrom

Po dvoch extrémne silných týždňoch sa Markíza vrátila v utorok k výkonom zo začiatku sezóny.

Extrémne premeny už tento týždeň stratili. Šou oproti predošlým dvom utorkom klesla o viac ako jeden a pol ratingu, stále ale dosiahla na nadpriemer výkonom 8,3 % a podielom 25,1 %. Týmto ratingom sa šou vrátila k číslam zo štartu, keď sa hýbala okolo a nad osmičkou. Nikto nie je dokonalý tento utorok atakovalo 6 ratingov, v podieli podliezlo 18 %. Po prvýkrát sa stalo lídrom v celkovom počte divákov, ktorých malo o približne 10-tisíc viac ako Extrémne premeny. Farma bola vysoko s podielom pod 27 %.

Z menších staníc sa ratingovo najvyššie dostal prvý polčas kvalifikačného futbalu do 21 rokov medzi Slovenskom a Španielskom na Dajto, podielovo šiel pod 7 %. Druhý polčas klesol pod 6 %. Profesionáli na Plus podliezli 7 %, Spectre v ďalšej časti večera 7 % tesne prekročilo. Nekonečná láska dosiahla podiely 5 a pod 6 %, kriminálky na Wau rástli z podielu 2,5 nad 3 a 4 %.

Rodinné prípady podvečer uhrali menej ako 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 15 %. Televízne noviny sa dostali pod 25 %, Noviny s malým ratingovým náskokom podielovo uhrali okolo 24 %. V celkovom publiku sa Noviny stali Najsledovanejším programom dňa, v komerčnej cieľovke boli na vrchole Extrémne premeny.

Čítať viac...
Nahor